Abierto Mexicano Telcel 2020, жінки, одиночний розряд
Abierto Mexicano Telcel 2020, жінки, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Abierto Mexicano Telcel 2020 | |||||||
Переможець | Гезер Вотсон | ||||||
Фіналіст | Лейла Анні Фернандес | ||||||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–7(8–10), 6–1 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Докладніше: Abierto Mexicano Telcel 2020
Минулорічна чемпіонка Ван Яфань[1] програла в першому колі співвітчизниці Ван Сіюй.
Перемогла в турнірі Гезер Вотсон, здолавши в фіналі Лейлу Анні Фернандес з рахунком 6–4, 6–7(8–10), 6–1.
Сіяні тенісистки
- Слоун Стівенс (1 коло)
- Ван Яфань (1 коло)
- Маріє Боузкова (1 коло)
- Лорен Девіс (1 коло)
- Вінус Вільямс (1 коло)
- Чжу Лінь (чвертьфінал)
- Гезер Вотсон (Чемпіонка)
- Нао Хібіно (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
WC | Рената Сарасуа | 3 | 3 | |||||||||
Q | Лейла Анні Фернандес | 6 | 6 | |||||||||
Q | Лейла Анні Фернандес | 4 | 710 | 1 | ||||||||
7 | Гезер Вотсон | 6 | 68 | 6 | ||||||||
7 | Гезер Вотсон | 6 | 78 | |||||||||
Q | Ван Сіюй | 4 | 66 |
Верхня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | С Стівенс | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
WC | Р Сарасуа | 6 | 6 | WC | Р Сарасуа | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
PR | Ш Роджерс | 2 | 65 | WC | К Волинець | 6 | 5 | 0 | |||||||||||||||||
WC | К Волинець | 6 | 77 | WC | Р Сарасуа | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
Т Зіданшек | 6 | 6 | Т Зіданшек | 2 | 6 | 2 | |||||||||||||||||||
Г Калінська | 3 | 4 | Т Зіданшек | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | К Юван | 4 | 77 | 6 | Q | К Юван | 2 | 2 | |||||||||||||||||
5/WC | В Вільямс | 6 | 64 | 2 | WC | Р Сарасуа | 3 | 3 | |||||||||||||||||
3 | М Боузкова | 4 | 6 | 2 | Q | ЛА Фернандес | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Т Марія | 6 | 1 | 6 | Т Марія | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
А Потапова | 4 | 7 | 6 | А Потапова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | АК Шмідлова | 6 | 5 | 1 | А Потапова | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
Q | ЛА Фернандес | 6 | 6 | Q | ЛА Фернандес | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Н Стоянович | 4 | 1 | Q | ЛА Фернандес | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Рус | 3 | 1 | 8 | Нао Хібіно | 3 | 0 | |||||||||||||||||||
8 | Нао Хібіно | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Г Вотсон | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
PR | К Вандевей | 6 | 4 | 4 | 7 | Г Вотсон | 77 | 6 | |||||||||||||||||
PR | К Бондаренко | 67 | 6 | 6 | PR | К Бондаренко | 62 | 2 | |||||||||||||||||
Д Ковінич | 79 | 4 | 2 | 7 | Г Вотсон | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
Q | УМ Арконада | 2 | 2 | К Макгейл | 3 | 6 | 1 | ||||||||||||||||||
Q | К Долегайд | 6 | 6 | Q | К Долегайд | 7 | 4 | 3 | |||||||||||||||||
К Макгейл | 6 | 1 | 6 | К Макгейл | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | Л Девіс | 2 | 6 | 4 | 7 | Г Вотсон | 6 | 78 | |||||||||||||||||
6 | Чжу Лінь | 77 | 6 | Q | Ван Сіюй | 4 | 66 | ||||||||||||||||||
К Завацька | 62 | 2 | 6 | Чжу Лінь | 77 | 7 | |||||||||||||||||||
PR | К Баултер | 2 | 6 | 6 | PR | К Баултер | 62 | 5 | |||||||||||||||||
LL | Ф Ді Лоренцо | 6 | 3 | 2 | 6 | Чжу Лінь | 2 | 2 | |||||||||||||||||
Q | С Еррані | 7 | 6 | Q | Ван Сіюй | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Соррібес | 5 | 4 | Q | С Еррані | 5 | 77 | 1 | ||||||||||||||||||
Q | Ван Сіюй | 6 | 710 | Q | Ван Сіюй | 7 | 63 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Ван Яфань | 4 | 68 |
Кваліфікація
Сіяні
- Штефані Фегеле (1 коло)
- Франческа Ді Лоренцо (Гра за відбір, щаслива лузерка)
- Лізетт Кабрера (1 коло)
- Кая Юван (Відібралася)
- Астра Шарма (1 коло)
- Ван Сіюй (Відібралася)
- Ніколь Гіббс (Гра за відбір)
- Усуе Майтане Арконада (Відібралася)
- Ангеліна Калініна (Гра за відбір)
- Керолайн Долегайд (Відібралася)
- Лара Арруабаррена (1 коло)
- Аллі Кік (1 коло)
Відібралися
- Сара Еррані
- Усуе Майтане Арконада
- Лейла Анні Фернандес
- Кая Юван
- Керолайн Долегайд
- Ван Сіюй
Щаслива лузерка
- Франческа Ді Лоренцо
Сітка кваліфікації
Перший кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Штефані Фегеле | 1 | 2 | |||||||||
WC | Сара Еррані | 6 | 6 | |||||||||
WC | Сара Еррані | 6 | 6 | |||||||||
7 | Ніколь Гіббс | 3 | 0 | |||||||||
WC | Фернанада Контрерас Гомес | 2 | 3 | |||||||||
7 | Ніколь Гіббс | 6 | 6 |
Другий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Франческа Ді Лоренцо | 6 | 6 | |||||||||
WC | Марія Хосе Портільйо Рамірес | 3 | 1 | |||||||||
2 | Франческа Ді Лоренцо | 3 | 3 | |||||||||
8 | Усуе Майтане Арконада | 6 | 6 | |||||||||
Елізабетта Коччаретто | 6 | 3 | 4 | |||||||||
8 | Усуе Майтане Арконада | 3 | 6 | 6 |
Третій кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Лізетт Кабрера | 3 | 1 | |||||||||
WC | Лейла Анні Фернандес | 6 | 6 | |||||||||
WC | Лейла Анні Фернандес | 6 | 6 | |||||||||
Варвара Лепченко | 3 | 3 | ||||||||||
Варвара Лепченко | 7 | 6 | ||||||||||
12 | Аллі Кік | 5 | 4 |
Четвертий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Кая Юван | 77 | 77 | |||||||||
Надія Подороська | 65 | 62 | ||||||||||
4 | Кая Юван | 6 | 6 | |||||||||
Вероніка Сепеде Ройг | 2 | 3 | ||||||||||
Вероніка Сепеде Ройг | 77 | 3 | 6 | |||||||||
11 | Лара Арруабаррена | 65 | 6 | 1 |
П'ятий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Астра Шарма | 4 | 7 | 3 | ||||||||
Джулія Гатто-Монтіконе | 6 | 5 | 6 | |||||||||
Джулія Гатто-Монтіконе | 1 | 66 | ||||||||||
10 | Керолайн Долегайд | 6 | 78 | |||||||||
Мартіна Тревізан | 6 | 3 | 2 | |||||||||
10 | Керолайн Долегайд | 4 | 6 | 6 |
Шостий кваліфаєр
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Ван Сіюй | 6 | 6 | |||||||||
Майо Хібі | 3 | 4 | ||||||||||
6 | Ван Сіюй | 77 | 7 | |||||||||
9 | Ангеліна Калініна | 60 | 5 | |||||||||
Крістіна Кучова | 3 | 1 | ||||||||||
9 | Ангеліна Калініна | 6 | 6 |
Посилання
- ↑ Wang Yafan rallies again to win first WTA crown in Acapulco. wtatennis.com. 3 березня 2019. Архів оригіналу за 22 лютого 2020. Процитовано 14 квітня 2020.
- Основна сітка [Архівовано 27 лютого 2020 у Wayback Machine.]
- Сітка кваліфікації [Архівовано 22 лютого 2020 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Тур WTA 2020
« 2019
2021 »
- Australian Open (О, П, М)
- French Open (О, П)
Wimbledon (О, П, М)- US Open (О, П)
Індіан-Веллз (О, П)Маямі (О, П)Мадрид (О, П)Пекін (О , П )
- Окленд (О, П)
- Шеньчжень (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа Хін (О, П)
Будапешт (О, П)- Акапулько (О, П)
- Ліон (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Палермо (О, П)
- Прага (О, П)
- Лексінгтон (О, П)
- Стамбул (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Лінц (О, П)
- Рабат (О, П)
- Нюрнберг (О, П)
- 'с-Гертогенбос (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Бухарест (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Юрмала (О, П)
- Вашингтон (О, П)
- Олбані (О, П)
- Хіросіма (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Гуанчжоу (О, П)
- Сеул (О, П)
- Ташкент (О, П)
- Гонгконг (О, П)
- Тяньцзінь (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Кубок Федерації
- Фінальний турнір
- Кваліфікаційний турнір
- Америка
- Азія/Океанія
- Європа/Африка
- Літні Олімпійські ігри, Токіо (О, П, М)
- Чемпіонат WTA, Шеньчжень (О, П)
- WTA Elite Trophy, Чжухай (О, П)