ASB Classic 2020, жінки, одиночний розряд
ASB Classic 2020, жінки, одиночний розряд | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ASB Classic 2020 | |||||||
Переможець | Серена Вільямс | ||||||
Фіналіст | Джессіка Пегула | ||||||
Рахунок фіналу | 6–3, 6–4 | ||||||
Деталі | |||||||
Сітка | 32 (4 Q / 3 WC ) | ||||||
К-ть сіяних | 8 | ||||||
Дисципліни | |||||||
| |||||||
|
Докладніше: ASB Classic 2020
Минулих двох років у турнірі перемагала Юлія Ґерґес[1], але цього року вона програла в чвертьфіналі Каролін Возняцкі[2].
Титул виграла Серена Вільямс, здолавши в фіналі Джессіку Пегулу, 6–3, 6–4.
Сіяні тенісистки
- Серена Вільямс (Чемпіонка)
- Петра Мартич (2 коло)
- Аманда Анісімова (півфінал)
- Юлія Ґерґес (чвертьфінал)
- Каролін Возняцкі (півфінал)
- Ребекка Петерсон (1 коло)
- Олена Остапенко (знялася)
- Каролін Гарсія (2 коло)
- А ван Ейтванк (знялася)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Серена Вільямс | 6 | 6 | |||||||||
3 | Аманда Анісімова | 1 | 1 | |||||||||
1 | Серена Вільямс | 6 | 6 | |||||||||
Джессіка Пегула | 3 | 4 | ||||||||||
5 | Каролін Возняцкі | 6 | 4 | 0 | ||||||||
Джессіка Пегула | 3 | 6 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | С Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | К Джорджі | 3 | 2 | 1 | С Вільямс | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
К Макгейл | 7 | 6 | К Макгейл | 6 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Q | Е Лі | 5 | 2 | 1 | С Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Гофф | 6 | 6 | Л Зігемунд | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
В Кужмова | 3 | 1 | К Гофф | 7 | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Зігемунд | 6 | 6 | Л Зігемунд | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
LL | К Макнеллі | 2 | 2 | 1 | С Вільямс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | А Анісімова | 6 | 6 | 3 | А Анісімова | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
К Козлова | 3 | 4 | 3 | А Анісімова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
К Суарес Наварро | 3 | 6 | 2 | Д Касаткіна | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Д Касаткіна | 6 | 3 | 6 | 3 | А Анісімова | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Е Бушар | 7 | 7 | WC | Е Бушар | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
К Фліпкенс | 5 | 5 | WC | Е Бушар | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Т Таунсенд | 7 | 3 | 5 | 8 | К Гарсія | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
8 | К Гарсія | 5 | 6 | 7 |
Нижня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | К Возняцкі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | П Гуріґан | 1 | 0 | 5 | К Возняцкі | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Л Девіс | 79 | 6 | Л Девіс | 1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | В Лепченко | 67 | 2 | 5 | К Возняцкі | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ї Тайхманн | 6 | 6 | 4 | Ю Ґерґес | 1 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | В Іванов | 4 | 3 | Ї Тайхманн | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | Г Міннен | 1 | 64 | 4 | Ю Ґерґес | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | Ю Ґерґес | 6 | 77 | 5 | К Возняцкі | 6 | 4 | 0 | |||||||||||||||||
6 | Р Петерсон | 67 | 65 | Дж Пегула | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Т Зіданшек | 79 | 77 | Т Зіданшек | 2 | 3 | ||||||||||||||||||||
PR | К Белліс | 0 | 4 | Дж Пегула | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Дж Пегула | 6 | 6 | Дж Пегула | 6 | 3 | ||||||||||||||||||||
А Корне | 4 | 7 | 6 | А Корне | 0 | 2r | |||||||||||||||||||
LL | І Бонавантюр | 6 | 5 | 3 | А Корне | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
LL | УМ Арконада | 7 | 4 | 4 | 2 | П Мартич | 6 | 4 | 4 | ||||||||||||||||
2 | П Мартич | 5 | 6 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Крісті Ан (1 коло)
- Паула Бадоса (2 коло)
- Ана Богдан (1 коло)
- Каміла Джорджі (Відібралася)
- Нао Хібіно (2 коло)
- Грет Міннен (Відібралася)
- Альона Большова (2 коло)
- Ісалін Бонавантюр (Гра за відбір, щаслива лузерка)
Відібралися
Щасливі лузерки
- Ісалін Бонавантюр
- Усуе Майтане Арконада
- Кейті Макнеллі
Сітка кваліфікації
Перший кваліфаєр
1 коло | 2 коло | Гра за відбір | ||||||||||||||||||
1 | Крісті Ан | 77 | 3 | 3 | ||||||||||||||||
Кейті Макнеллі | 60 | 6 | 6 | Кейті Макнеллі | 6 | 6 | ||||||||||||||
Бібіане Схофс | 7 | 710 | Бібіане Схофс | 4 | 1 | |||||||||||||||
Майо Хібі | 5 | 68 | Кейті Макнеллі | 7 | 4 | 4 | ||||||||||||||
Варвара Лепченко | 6 | 6 | Варвара Лепченко | 5 | 6 | 6 | ||||||||||||||
Аллі Кік | 1 | 0 | Варвара Лепченко | 6 | 63 | 6 | ||||||||||||||
Елізабетта Коччаретто | 6 | 2 | 3 | 7 | Альона Большова | 3 | 77 | 4 | ||||||||||||
7 | Альона Большова | 3 | 6 | 6 |
Другий кваліфаєр
1 коло | 2 коло | Гра за відбір | ||||||||||||||||||
2 | Паула Бадоса | 7 | 77 | |||||||||||||||||
WC | Лейла Анні Фернандес | 5 | 63 | 2 | Паула Бадоса | 1 | 3 | |||||||||||||
Леслей Паттінама Керкгове | 2 | 67 | Усуе Майтане Арконада | 6 | 6 | |||||||||||||||
Усуе Майтане Арконада | 6 | 79 | Усуе Майтане Арконада | 1 | 5 | |||||||||||||||
Енн Лі | 6 | 6 | Енн Лі | 6 | 7 | |||||||||||||||
Вероніка Сепеде Ройг | 3 | 3 | Енн Лі | 6 | 6 | |||||||||||||||
Яніна Вікмаєр | 63 | 6 | 1 | 5 | Нао Хібіно | 3 | 4 | |||||||||||||
5 | Нао Хібіно | 77 | 2 | 6 |
Третій кваліфаєр
1 коло | 2 коло | Гра за відбір | ||||||||||||||||||
3 | Ана Богдан | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
Джулія Гатто-Монтіконе | 6 | 4 | 6 | Джулія Гатто-Монтіконе | 6 | 4 | 4 | |||||||||||||
Валерія Савіних | 2 | 64 | Ізабелла Шінікова | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||
Ізабелла Шінікова | 6 | 77 | Ізабелла Шінікова | 0 | 1 | |||||||||||||||
Робін Андерсон | 0 | 6 | 4 | 6 | Грет Міннен | 6 | 6 | |||||||||||||
WC | Аріна Родіонова | 6 | 3 | 6 | WC | Аріна Родіонова | 6 | 4 | 65 | |||||||||||
Лара Арруабаррена | 3 | 4 | 6 | Грет Міннен | 2 | 6 | 77 | |||||||||||||
6 | Грет Міннен | 6 | 6 |
Четвертий кваліфаєр
1 коло | 2 коло | Гра за відбір | ||||||||||||||||||
4 | Каміла Джорджі | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Нара Курумі | 6 | 2 | 0 | 4 | Каміла Джорджі | 7 | 6 | |||||||||||||
PR | Коко Вандевей | 1 | 66 | Керолайн Долегайд | 5 | 3 | ||||||||||||||
Керолайн Долегайд | 6 | 78 | 4 | Каміла Джорджі | 64 | 6 | 6 | |||||||||||||
WC | Ерін Рутліфф | 2 | 5 | 8 | Ісалін Бонавантюр | 77 | 4 | 1 | ||||||||||||
WC | Сара Еррані | 6 | 7 | WC | Сара Еррані | 77 | 5 | 4 | ||||||||||||
Ірина Бара | 3 | 1 | 8 | Ісалін Бонавантюр | 65 | 7 | 6 | |||||||||||||
8 | Ісалін Бонавантюр | 6 | 6 |
Посилання
- ↑ Back to back: Julia Goerges makes tennis history at ASB Classic. www.nzherald.co.nz. Архів оригіналу за 13 вересня 2020. Процитовано 12 січня 2020.
- ↑ Wozniacki dethrones Goerges to return to Auckland semis. WTA Tennis. 10 January 2019. Архів оригіналу за 10 січня 2020. Процитовано 11 January 2020.
- Основна сітка [Архівовано 10 січня 2020 у Wayback Machine.]
- Сітка кваліфікації [Архівовано 13 вересня 2020 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Тур WTA 2020
« 2019
2021 »
- Australian Open (О, П, М)
- French Open (О, П)
Wimbledon (О, П, М)- US Open (О, П)
Індіан-Веллз (О, П)Маямі (О, П)Мадрид (О, П)Пекін (О , П )
- Окленд (О, П)
- Шеньчжень (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа Хін (О, П)
Будапешт (О, П)- Акапулько (О, П)
- Ліон (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Палермо (О, П)
- Прага (О, П)
- Лексінгтон (О, П)
- Стамбул (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Лінц (О, П)
- Рабат (О, П)
- Нюрнберг (О, П)
- 'с-Гертогенбос (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Бухарест (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Юрмала (О, П)
- Вашингтон (О, П)
- Олбані (О, П)
- Хіросіма (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Гуанчжоу (О, П)
- Сеул (О, П)
- Ташкент (О, П)
- Гонгконг (О, П)
- Тяньцзінь (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Кубок Федерації
- Фінальний турнір
- Кваліфікаційний турнір
- Америка
- Азія/Океанія
- Європа/Африка
- Літні Олімпійські ігри, Токіо (О, П, М)
- Чемпіонат WTA, Шеньчжень (О, П)
- WTA Elite Trophy, Чжухай (О, П)