Internationaux de Strasbourg 2020, одиночний розряд
Internationaux de Strasbourg 2020, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Internationaux de Strasbourg 2020 | ||||
Переможець | Еліна Світоліна | |||
Фіналіст | Олена Рибакіна | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 1–6, 6–2 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Internationaux de Strasbourg 2020
Минулого року перемогла Даяна Ястремська[1], але цьогоріч відмовилася від захисту титулу.
Перемогла в турнірі Еліна Світоліна, здолавши в фіналі Олену Рибакіну з рахунком 6–4, 1–6, 6–2.
Сіяні тенісистки
- Кароліна Плішкова (знялася)
- Еліна Світоліна (Чемпіонка)
- Кікі Бертенс (2 коло, прип. гру)
- Орина Соболенко (півфінал)
- Олена Рибакіна (фінал)
- Аманда Анісімова (1 коло)
- Катерина Олександрова (2 коло)
- Слоун Стівенс (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Нао Хібіно | 3 | 4 | ||||||||||
5 | Олена Рибакіна | 6 | 6 | |||||||||
5 | Олена Рибакіна | 4 | 6 | 2 | ||||||||
2 | Еліна Світоліна | 6 | 1 | 6 | ||||||||
4 | Орина Соболенко | 2 | 6 | 4 | ||||||||
2 | Еліна Світоліна | 6 | 4 | 6 |
Верхня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
3/WC | К Бертенс | 6 | 4 | 2r | |||||||||||||||||||||
Л Девіс | 2 | 3 | Є Остапенко | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
Є Остапенко | 6 | 6 | Є Остапенко | 62 | 64 | ||||||||||||||||||||
З Діяс | 64 | 7 | 77 | Нао Хібіно | 77 | 77 | |||||||||||||||||||
Q | К Макгейл | 77 | 5 | 63 | З Діяс | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
Нао Хібіно | 6 | 3 | 6 | Нао Хібіно | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | С Стівенс | 2 | 6 | 1 | Нао Хібіно | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
PR | К Бондаренко | 6 | 1 | 4 | 5 | О Рибакіна | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | К Бюрель | 3 | 6 | 6 | WC | К Бюрель | 3 | 63 | |||||||||||||||||
А Томлянович | 6 | 4 | 2 | Q | Чжан Шуай | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Q | Чжан Шуай | 3 | 6 | 6 | Q | Чжан Шуай | 3 | 2 | |||||||||||||||||
П Герцог | 3 | 4 | 5 | О Рибакіна | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
А Корне | 6 | 6 | А Корне | 3 | 68 | ||||||||||||||||||||
Q | Г Міннен | 5 | 4 | 5 | О Рибакіна | 6 | 710 | ||||||||||||||||||
5 | О Рибакіна | 7 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | 2 коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | К Александрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
LL | С Сендерз | 1 | 0 | 7 | К Александрова | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
К Сінякова | 4 | 77 | 6 | К Сінякова | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Б Пера | 6 | 63 | 1 | К Сінякова | 6 | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
Г Блінкова | 6 | 6 | 4 | А Сабаленка | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
LL | М Жорж | 1 | 2 | Г Блінкова | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
Q | Е Перес | 4 | 3 | 4 | А Сабаленка | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
4 | А Сабаленка | 6 | 6 | 4 | А Сабаленка | 2 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
6 | А Анісімова | 2 | 3 | 2 | Е Світоліна | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||
Ї Тайхманн | 6 | 6 | Ї Тайхманн | 77 | 7 | ||||||||||||||||||||
А Павлюченкова | 6 | 7 | А Павлюченкова | 63 | 5 | ||||||||||||||||||||
А Ван Ейтванк | 3 | 5 | Ї Тайхманн | 4 | 3 | ||||||||||||||||||||
М Лінетт | 6 | 6 | 2 | Е Світоліна | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | П Пармантьє | 4 | 3 | М Лінетт | 60 | 5 | |||||||||||||||||||
2 | Е Світоліна | 77 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні
- Чжан Шуай (Відібралася)
- Крістіна Макгейл (Відібралася)
- Грет Міннен (Відібралася)
- Еллен Перес (Відібралася)
- Сторм Сендерс (Гра за відбір, щаслива лузерка)
- Катерина Бондаренко (Переміщена до основної сітки)
- Діан Паррі (Гра за відбір)
- Міхаела Баєрлова (Гра за відбір)
Qualifiers
Щасливі лузерки
Сітка кваліфікації
Перший кваліфаєр
Гра за відбір | |||||
1 | Чжан Шуай | 78 | 3 | 6 | |
5 | Сторм Сендерс | 66 | 6 | 0 |
Другий кваліфаєр
Гра за відбір | |||||
2 | Крістіна Макгейл | 6 | 6 | ||
Alt | Міртій Жорж | 4 | 1 |
Третій кваліфаєр
Гра за відбір | |||||
3 | Грет Міннен | 6 | 6 | ||
8/WC | Michaela Bayerlová | 2 | 2 |
Четвертий кваліфаєр
Гра за відбір | |||||
4 | Еллен Перес | 6 | 6 | ||
7/WC | Діан Паррі | 2 | 3 |
Посилання
- ↑ Yastremska beats Garcia in longest final of the season for third career title in Strasbourg. www.wtatennis.com. Архів оригіналу за 8 грудня 2021. Процитовано 26 вересня 2020.
- Основна сітка [Архівовано 24 вересня 2020 у Wayback Machine.]
- Сітка кваліфікації [Архівовано 15 листопада 2020 у Wayback Machine.]
- п
- о
- р
Тур WTA 2020
« 2019
2021 »
- Australian Open (О, П, М)
- French Open (О, П)
Wimbledon (О, П, М)- US Open (О, П)
Індіан-Веллз (О, П)Маямі (О, П)Мадрид (О, П)Пекін (О , П )
- Окленд (О, П)
- Шеньчжень (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа Хін (О, П)
Будапешт (О, П)- Акапулько (О, П)
- Ліон (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Палермо (О, П)
- Прага (О, П)
- Лексінгтон (О, П)
- Стамбул (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Лінц (О, П)
- Рабат (О, П)
- Нюрнберг (О, П)
- 'с-Гертогенбос (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Бухарест (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Юрмала (О, П)
- Вашингтон (О, П)
- Олбані (О, П)
- Хіросіма (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Гуанчжоу (О, П)
- Сеул (О, П)
- Ташкент (О, П)
- Гонгконг (О, П)
- Тяньцзінь (О, П)
- Люксембург (О, П)
- Кубок Федерації
- Фінальний турнір
- Кваліфікаційний турнір
- Америка
- Азія/Океанія
- Європа/Африка
- Літні Олімпійські ігри, Токіо (О, П, М)
- Чемпіонат WTA, Шеньчжень (О, П)
- WTA Elite Trophy, Чжухай (О, П)