Europese kampioenschappen mountainbike 2020
Europese kampioenschappen mountainbike 2020 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Gehouden in | Monteceneri (cross-country en eliminator) | ||||||
Jaar | 2020 | ||||||
Data | 15-18 oktober (cross-country en eliminator) 6 december (strandrace) | ||||||
Sport | Mountainbike | ||||||
Organisator | UEC | ||||||
Navigatie | |||||||
| |||||||
|
De Europese kampioenschappen mountainbike 2020 vinden plaats van 15 tot en met 18 oktober in Monteceneri waar de onderdelen cross-country en cross-country eliminator verreden worden. Op 6 december zou in Duinkerke de strandrace verreden worden, maar deze werd afgelast.[1]
Programma
Datum | Categorie |
---|---|
Monteceneri | |
donderdag 15 oktober | Cross-country, gemengde aflossing |
vrijdag 16 oktober | Eliminator, mannen |
Eliminator, vrouwen | |
zaterdag 17 oktober | Cross-country, beloften mannen |
Cross-country, Elite vrouwen | |
Cross-country, Elite mannen | |
zondag 18 oktober | Cross-country, beloften vrouwen |
Cross-country, junior vrouwen | |
Cross-country, junior mannen | |
Duinkerke | |
zondag 6 december | Strandrace, mannen |
Strandrace, vrouwen |
Cross-country
Mannen
Elite
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Nino Schurter | Zwitserland | 1u27'25" |
2 | Titouan Carod | Frankrijk | + 10" |
3 | Mathias Flückiger | Zwitserland | + 49" |
4 | Luca Braidot | Italië | + 57" |
5 | Jordan Sarrou | Frankrijk | + 1'07" |
13 | Milan Vader | Nederland | + 2'30" |
Volledige uitslag |
Beloften
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Joel Roth | Zwitserland | 1u18'02" |
2 | Vital Albin | Zwitserland | + 06" |
3 | Juri Zanotti | Italië | + 28" |
4 | Fabio Püntener | Zwitserland | + 1'29" |
5 | Loan Cheneval | Frankrijk | + 1'35" |
7 | Mick van Dijke | Nederland | + 1'56" |
19 | Sam de Nijs | Nederland | + 4'48" |
34 | Ian Schumacher | Nederland | + 7'07" |
Volledige uitslag |
Junioren
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Oliver Vedersø Sølvøj | Denemarken | 1u05'34" |
2 | Janis Baumann | Zwitserland | + 10" |
3 | Luke Wiedmann | Zwitserland | + 14" |
4 | Dario Lillo | Zwitserland | + 1'11" |
5 | Jan Zatloukal | Tsjechië | + 1'20" |
22 | Frits Biesterbos | Nederland | + 4'25" |
32 | Chris van Dijk | Nederland | + 5'45" |
40 | Tom Schellekens | Nederland | + 8'40" |
DNF | Joost Brinkman | Nederland | DNF |
Volledige uitslag |
Vrouwen
Elite
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Pauline Ferrand-Prévot | Frankrijk | 1u13'24" |
2 | Anne Terpstra | Nederland | + 41" |
3 | Jana Belomoina | Oekraïne | + 56" |
4 | Evie Richards | Verenigd Koninkrijk | + 1'05" |
5 | Sina Frei | Zwitserland | + 1'39" |
20 | Sophie von Berswordt | Nederland | + 5'40" |
34 | Anne Tauber | Nederland | + 1 ronde |
Volledige uitslag |
Beloften
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Loana Lecomte | Frankrijk | 1u12'43" |
2 | Marika Tovo | Italië | + 4'20" |
3 | Viktoria Kirsanova | Rusland | + 4'36" |
4 | Martina Berta | Italië | + 5'22" |
5 | Harriet Harnden | Verenigd Koninkrijk | + 5'45" |
Volledige uitslag |
Junioren
№ | Naam | Land | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Mona Mitterwallner | Oostenrijk | 59'32" |
2 | Olivia Onesti | Frankrijk | + 2'36" |
3 | Puck Pieterse | Nederland | + 3'07" |
4 | Karolína Bedrníková | Tsjechië | + 3'20" |
5 | Line Burquier | Frankrijk | + 3'49" |
12 | Fem van Empel | Nederland | + 6'20" |
Volledige uitslag |
Eliminator
Mannen
№ | Naam | Land | |
---|---|---|---|
1 | Titouan Perrin-Ganier | Frankrijk | |
2 | Jeroen van Eck | Nederland | |
3 | Hugo Briatta | Frankrijk | |
4 | Patrick Lüthi | Zwitserland | |
5 | Quentin Schrotzenberger | Frankrijk | |
12 | Jay Bytebier | België | |
Volledige uitslag |
Vrouwen
№ | Naam | Land | |
---|---|---|---|
1 | Gaia Tormena | Italië | |
2 | Linda Indergand | Zwitserland | |
3 | Marion Fromberger | Duitsland | |
4 | Coline Clauzure | Frankrijk | |
5 | Isaure Medde | Frankrijk | |
7 | Didi de Vries | Nederland | |
Volledige uitslag |
Gemengde aflossing
№ | Land | Namen | Tijd |
---|---|---|---|
1 | Italië | Luca Braidot, Eva Lechner, Filippo Agostinacchio, Nicole Pesse, Marika Tovo, Juri Zanotti | 1u24'33" |
2 | Frankrijk | Mathis Azzaro, Luca Martin, Loana Lecomte, Olivia Onesti, Lena Gerault, Jordan Sarrou | + 21" |
3 | Zwitserland | Fabio Püntener, Janis Baumann, Alessandra Keller, Noëlle Buri, Elisa Alvarez, Thomas Litscher | + 46" |
4 | Denemarken | Simon Andreassen, Alexander Young Andersen, Oliver Vedersø Sølvhøj, Klara Sofie Skovgård Hansen, Sofie Heby Pedersen, Malene Degn] | + 1'07" |
5 | Tsjechië | Jan Vastl, Jan Zatloukal,Tereza Tvarůžková, Aneta Novotná, Jitka Čábelická, David Šulc | + 1'16" |
Volledige uitslag |
Bronnen, noten en/of referenties
Bronnen
- (en) uec.ch
- (fr) ffc.fr
Referenties
- ↑ https://www.ffc.fr/courses/championnats-deurope-vtt-beach-race-dunkerque-hafr-2/[dode link]