San Diego Open 2023, одиночний розряд
San Diego Open 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
San Diego Open 2023 | ||||
Переможець | Барбора Крейчикова | |||
Фіналіст | Софія Кенін | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 2–6, 6–4 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 28 (4WC, 6Q) | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Барбора Крейчикова виграла одиночні змагання на San Diego Open 2023, здолавши в фіналі Софію Кенін з рахунком 6–4, 2–6, 6–4[1]. Уперше в історії турніру в фіналі грали дві тенісистки, які отримали вайлдкарт..
Титул повинна була захищатиІга Свйонтек[2], але вона в турнірі цього року не грала.
Сіяні
Перші чотири номери посіву отримали перепустку в друге коло.
- Унс Джабір (2 коло)
- Каролін Гарсія (чвертьфінал)
- Марія Саккарі (чвертьфінал)
- Барбора Крейчикова (Чемпіонка)
- Белінда Бенчич (1 коло)
- Вероніка Кудерметова (1 коло)
- Беатріс Аддад Мая (чвертьфінал)
- Катерина Олександрова (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
WC | Софія Кенін | 6 | 5 | 6 | ||||||||
Q | Емма Наварро | 2 | 7 | 4 | ||||||||
WC | Софія Кенін | 4 | 6 | 4 | ||||||||
4/WC | Барбора Крейчикова | 6 | 2 | 6 | ||||||||
4/WC | Барбора Крейчикова | 3 | 7 | 6 | ||||||||
Деніелл Коллінз | 6 | 5 | 2 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | У Джабір | 4 | 64 | ||||||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 2 | 7 | 4 | А Потапова | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
А Потапова | 6 | 5 | 6 | А Потапова | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
WC | К Волинець | 2 | 6 | 6 | WC | С Кенін | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | К Нгуно | 6 | 4 | 2 | WC | К Волинець | 6 | 4 | 2 | ||||||||||||||||
WC | С Кенін | 6 | 6 | WC | С Кенін | 1 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
6 | В Кудерметова | 4 | 4 | WC | С Кенін | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Q | Е Наварро | 2 | 7 | 4 | |||||||||||||||||||||
3 | М Саккарі | 6 | 2 | ||||||||||||||||||||||
Q | М Френх | 3 | 6 | 4 | Q | К Осоріо | 3 | 2r | |||||||||||||||||
Q | К Осоріо | 6 | 1 | 6 | 3 | М Саккарі | 4 | 6 | 64 | ||||||||||||||||
Я Паоліні | 5 | 0 | Q | Е Наварро | 6 | 0 | 77 | ||||||||||||||||||
Q | Е Наварро | 7 | 6 | Q | Е Наварро | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | О Соснович | 6 | 3 | 6 | Q | О Соснович | 5 | 4 | |||||||||||||||||
5 | Б Бенчич | 3 | 6 | 2 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Б Аддад Мая | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Л Фернандес | 3 | 7 | 2 | 7 | Б Аддад Мая | 7 | 63 | 6 | ||||||||||||||||
М Лінетт | 2 | 65 | М Костюк | 5 | 77 | 2 | |||||||||||||||||||
М Костюк | 6 | 77 | 7 | Б Аддад Мая | 4 | 3 | |||||||||||||||||||
А Калініна | 77 | 0 | 6 | 4/WC | Б Крейчикова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ка Плішкова | 64 | 6 | 3 | А Калініна | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
4/WC | Б Крейчикова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
4/WC | Б Крейчикова | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
8 | К Олександрова | 63 | 78 | 5 | Д Коллінз | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Є Остапенко | 77 | 66 | 7 | Є Остапенко | 6 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
Q | Л Чіріко | 5 | 0 | Д Коллінз | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Д Коллінз | 7 | 6 | Д Коллінз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Стівенс | 6 | 6 | 2 | К Гарсія | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
Е Мертенс | 1 | 3 | С Стівенс | 3 | 6 | 1 | |||||||||||||||||||
2 | К Гарсія | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні
- Катержина Сінякова (1 коло)
- Емма Наварро (відібралася)
- Каміла Осоріо (відібралася)
- Клер Лю (гра за відбір)
- Магдалена Френх (відібралася)
- Олександра Соснович (відібралася)
- Кейла Дей (гра за відбір)
- Медісон Бренгл (1 коло)
- Керолайн Долегайд (1 коло)
- Сторм Гантер (1 коло)
- Ірина Шиманович (гра за відбір)
- Гейлі Баптіст (гра за відбір)
Відібралися
- Луїза Чіріко
- Емма Наварро
- Каміла Осоріо
- Клерві Нгуно
- Магдалена Френх
- Олександра Соснович
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Катержина Сінякова | 2 | 6 | 4 | ||||||||
Рената Сарасуа | 6 | 4 | 6 | |||||||||
Рената Сарасуа | 3 | 6 | 4 | |||||||||
Луїза Чіріко | 6 | 3 | 6 | |||||||||
Луїза Чіріко | 77 | 6 | ||||||||||
9 | Керолайн Долегайд | 64 | 2 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Емма Наварро | 6 | 6 | |||||||||
WC | Ясмін Каббаж | 1 | 2 | |||||||||
2 | Емма Наварро | 6 | 6 | |||||||||
11 | Ірина Шиманович | 3 | 1 | |||||||||
Катріна Скотт | 3 | 3 | ||||||||||
11 | Ірина Шиманович | 6 | 6 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Каміла Осоріо | 6 | 6 | |||||||||
Джеймі Лоеб | 1 | 2 | ||||||||||
3 | Каміла Осоріо | 5 | 6 | 6 | ||||||||
7 | Кейла Дей | 7 | 4 | 3 | ||||||||
Марія Еразо Гонсалес | 1 | 3 | ||||||||||
7 | Кейла Дей | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Клер Лю | 4 | 6 | 6 | ||||||||
WC | Alyssa Ahn | 6 | 1 | 2 | ||||||||
4 | Клер Лю | 4 | 2 | |||||||||
WC | Клерві Нгуно | 6 | 6 | |||||||||
WC | Клерві Нгуно | 77 | 6 | |||||||||
10 | Сторм Гантер | 63 | 4 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Магдалена Френх | 6 | 6 | |||||||||
Юлія Стародубцева | 1 | 3 | ||||||||||
5 | Магдалена Френх | 6 | 64 | 6 | ||||||||
12 | Гейлі Баптіст | 4 | 77 | 4 | ||||||||
Victoria Hu | 4 | 0 | ||||||||||
12 | Гейлі Баптіст | 6 | 6 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Олександра Соснович | 6 | 6 | |||||||||
WC | Eryn Cayetano | 1 | 4 | |||||||||
6 | Олександра Соснович | 6 | 6 | |||||||||
Варвара Лепченко | 3 | 2 | ||||||||||
Варвара Лепченко | 2 | 6 | 7 | |||||||||
8 | Медісон Бренгл | 6 | 4 | 5 |
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)