Ladies Open Lausanne 2023, одиночний розряд
Ladies Open Lausanne 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Ladies Open Lausanne 2023 | ||||
Переможець | Елізабетта Коччаретто | |||
Фіналіст | Клара Бюрель | |||
Рахунок фіналу | 7–5, 4–6, 6–4 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Елізабетта Коччаретто виграла одиночні змагання турніру Ladies Open Lausanne 2023, здолавши в фіналі Клару Бюрель з рахунком 7–5, 4–6, 6–4[1]. Це був її перший титул WTA туру. На шляху до перемоги Коччаретто відіграла численні матчпойнти в грі з Селін Наеф у першому колі й ще один матчпойнт в півфіналі проти Анни Бондар.
Петра Мартич повинна була захищати титул[2], але вирішила цього року не грати.
Сіяні
- Ірина-Камелія Бегу (знялася)
- Елізабетта Коччаретто (Чемпіонка)
- Ана Богдан (чвертьфінал, прип.гру)
- Лучія Бронцетті (1 коло)
- Емма Наварро (2 коло)
- Мірра Андреєва (2 коло)
- Алізе Корне (чвертьфінал)
- Еліна Аванесян (чвертьфінал)
- Діан Паррі (півфінал)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
9 | Діан Паррі | 6 | 62 | 3 | ||||||||
Клара Бюрель | 4 | 77 | 6 | |||||||||
Клара Бюрель | 5 | 6 | 4 | |||||||||
2 | Елізабетта Коччаретто | 7 | 4 | 6 | ||||||||
Бондар Анна | 77 | 66 | 5 | |||||||||
2 | Елізабетта Коччаретто | 63 | 78 | 7 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
9 | Д Паррі | 7 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Ф Ферро | 5 | 6 | 2 | 9 | Д Паррі | 6 | 7 | |||||||||||||||||
LL | Є Дурст | 0 | 2 | Д Ковінич | 4 | 5 | |||||||||||||||||||
Д Ковінич | 6 | 6 | 9 | Д Паррі | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Дж Тайхманн | 6 | 6 | 7 | А Корне | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
Е Андреєва | 2 | 2 | Дж Тайхманн | 1 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
В Голубич | 6 | 1 | 3 | 7 | А Корне | 6 | 1 | 6 | |||||||||||||||||
7 | А Корне | 3 | 6 | 6 | 9 | Д Паррі | 6 | 62 | 3 | ||||||||||||||||
3 | А Богдан | 2 | 6 | 6 | К Бюрель | 4 | 77 | 6 | |||||||||||||||||
З Вальтерт | 6 | 3 | 3 | 3 | А Богдан | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||||
Q | В Грамматікопулу | 611 | 2 | Q | Д Якупович | 0 | 7 | 3 | |||||||||||||||||
Q | Д Якупович | 713 | 6 | 3 | А Богдан | 3 | 0r | ||||||||||||||||||
О Данилович | 4 | 4 | К Бюрель | 6 | 1 | ||||||||||||||||||||
К Бюрель | 6 | 6 | К Бюрель | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Л Жанжан | 0 | 0 | 5 | Е Наварро | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
5 | Е Наварро | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
6 | М Андреєва | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Alt | Д Ястремська | 0 | 2 | 6 | М Андреєва | 63 | 3 | ||||||||||||||||||
А Большова | 1 | 3 | А Бондар | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||
А Бондар | 6 | 6 | А Бондар | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
С Соррібес Тормо | 6 | 6 | Т Зіданшек | 2 | 0 | ||||||||||||||||||||
WC | С Бандеккі | 2 | 1 | С Соррібес Тормо | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
Т Зіданшек | 6 | 6 | Т Зіданшек | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
4 | Л Бронцетті | 2 | 4 | А Бондар | 77 | 66 | 5 | ||||||||||||||||||
8 | Е Аванесян | 6 | 2 | 2 | Е Коччаретто | 63 | 78 | 7 | |||||||||||||||||
PR | Є Родіна | 2 | 0r | 8 | Е Аванесян | 2 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | РЛ Яні | 5 | 2 | Q | К Паке | 6 | 5 | 1 | |||||||||||||||||
Q | К Паке | 7 | 6 | 8 | Е Аванесян | 5 | 3 | ||||||||||||||||||
Х Рієра | 6 | 6 | 2 | Е Коччаретто | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
PR | ПМ Ціг | 2 | 1 | Х Рієра | 1 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | С Наеф | 6 | 61 | 2 | 2 | Е Коччаретто | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Е Коччаретто | 3 | 77 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Даяна Ястремська (переміщено до основної сітки)
- Река Лука Яні (відібралася)
- Валентіні Грамматікопулу (відібралася)
- Клое Паке (відібралася)
Відібралися
- Даліла Якупович
- Река Лука Яні
- Валентіні Грамматікопулу
- Клое Паке
Щаслива лузерка
- Єнні Дурст
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Гра за відбір | |||||
Alt | Даліла Якупович | 6 | 7 | ||
WC | Єнні Дурст | 4 | 5 |
Другий номер відбору
Гра за відбір | |||||
2 | Река Лука Яні | 6 | 6 | ||
PR | Амандін Есс | 0 | 3 |
Третій номер відбору
Гра за відбір | |||||
3 | Валентіні Грамматікопулу | 6 | 6 | ||
WC | Valentina Ryser | 1 | 3 |
Четвертий номер відбору
Гра за відбір | |||||
4 | Клое Паке | 6 | 6 | ||
Керол Чжао | 2 | 4 |
Посилання на джерела
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)