Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2023, одиночний розряд
Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2023, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2023 | ||||
Переможець | Лучія Бронцетті | |||
Фіналіст | Юлія Грабер | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 5–7, 7–5 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Докладніше: Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2023
У одиночному розряді турніру Grand Prix SAR La Princesse Lalla Meryem 2023 перемогла Лучія Бронцетті, здолавши в фіналі Юлію Грабер з рахунком 6–4, 5–7, 7–5. Це був її перший титул WTA.
Минулорічна чемпіонка Мартіна Тревізан[1] не змогла закінчити чвертьфінальну гру проти Грабер.
Сіяні
- Мартіна Тревізан (чвертьфінал, прип. гру)
- Слоун Стівенс (півфінал)
- Маяр Шеріф (2 коло)
- Алісія Паркс (чвертьфінал)
- Лейла Фернандес (2 коло)
- Юлія Путінцева (чвертьфінал)
- Лінда Фругвіртова (1 коло)
- Татьяна Марія (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Юлія Грабер | 6 | 3 | 78 | |||||||||
Хулія Рієра | 1 | 6 | 66 | |||||||||
Юлія Грабер | 4 | 7 | 5 | |||||||||
Лучія Бронцетті | 6 | 5 | 7 | |||||||||
Лучія Бронцетті | 6 | 6 | ||||||||||
2 | Слоун Стівенс | 1 | 1 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | М Тревізан | 6 | 0 | ||||||||||||||||||||||
Н Паррісас Діас | 2 | 0r | 1 | М Тревізан | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
С Нагімана | 0 | 4 | Q | Я Фетт | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
Q | Я Фетт | 6 | 6 | 1 | М Тревізан | 3 | 0r | ||||||||||||||||||
Ю Грабер | 63 | 6 | 6 | Ю Грабер | 6 | 0 | |||||||||||||||||||
І Бонавантюр | 77 | 4 | 2 | Ю Грабер | 6 | 77 | |||||||||||||||||||
Ч Буюкакчай | 7 | 6 | Ч Буюкакчай | 1 | 64 | ||||||||||||||||||||
7 | Л Фругвіртова | 5 | 4 | Ю Грабер | 6 | 3 | 78 | ||||||||||||||||||
3 | М Шеріф | 6 | 6 | Х Рієра | 1 | 6 | 66 | ||||||||||||||||||
К Байндль | 1 | 3 | 3 | М Шеріф | 5 | 5 | |||||||||||||||||||
К Младенович | 3 | 0 | Х Рієра | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||
Х Рієра | 6 | 6 | Х Рієра | 5 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Л Жанжан | 77 | 5 | 6 | 6 | Ю Путінцева | 7 | 4 | 2 | |||||||||||||||||
Г Лі | 64 | 7 | 3 | Л Жанжан | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
WC | А Ель Ауні | 1 | 4 | 6 | Ю Путінцева | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
6 | Ю Путінцева | 6 | 6 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
8 | Т Марія | 7 | 65 | 6 | |||||||||||||||||||||
Q | Т Прозорова | 5 | 77 | 0 | 8 | Т Марія | 77 | 4 | 5 | ||||||||||||||||
Р Петерсон | 4 | 67 | Л Бронцетті | 61 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Л Бронцетті | 6 | 79 | Л Бронцетті | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
К Рахімова | 6 | 6 | 4 | Алісія Паркс | 2 | 0 | |||||||||||||||||||
WC | М Ель Алламі | 3 | 3 | К Рахімова | 4 | 1 | |||||||||||||||||||
Q | А Тихонова | 3 | 66 | 4 | Алісія Паркс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | Алісія Паркс | 6 | 78 | Л Бронцетті | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | Л Фернандес | 6 | 6 | 2 | С Стівенс | 1 | 1 | ||||||||||||||||||
LL | А Фіта Болуда | 3 | 4 | 5 | Л Фернандес | 3 | 6 | 2 | |||||||||||||||||
П Удварді | 1 | 1 | П Стернз | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
П Стернз | 6 | 6 | П Стернз | 77 | 3 | 66 | |||||||||||||||||||
Q | Т Бабош | 6 | 6 | 2 | С Стівенс | 64 | 6 | 78 | |||||||||||||||||
І Хромачова | 4 | 1 | Q | Т Бабош | 3 | 1 | |||||||||||||||||||
WC | В Звонарьова | 5 | 4 | 2 | С Стівенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
2 | С Стівенс | 7 | 6 |
Кваліфікація
Сіяні
- Анастасія Тихонова (відібралася)
- Валерія Савіних (1 коло)
- Тімеа Бабош (відібралася)
- Яна Фетт (відібралася)
- Юдіс Чон (1 коло)
- Анхела Фіта Болуда (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Тетяна Прозорова (відібралася)
- Даніела Вісмане (1 коло)
Відібралися
- Анастасія Тихонова
- Тетяна Прозорова
- Тімеа Бабош
- Яна Фетт
Щаслива лузерка
- Анхела Фіта Болуда
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Анастасія Тихонова | 63 | 6 | 6 | ||||||||
WC | Лука Удварді | 77 | 3 | 3 | ||||||||
1 | Анастасія Тихонова | 6 | 6 | |||||||||
Валерія Страхова | 2 | 3 | ||||||||||
Валерія Страхова | 6 | 2 | 6 | |||||||||
8 | Даніела Вісмане | 2 | 6 | 1 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Валерія Савіних | 2 | 1 | |||||||||
Франческа Ді Лоренцо | 6 | 6 | ||||||||||
Франческа Ді Лоренцо | 4 | 3 | ||||||||||
7 | Тетяна Прозорова | 6 | 6 | |||||||||
WC | Ясмін Каббаж | 0 | 6 | 1 | ||||||||
7 | Тетяна Прозорова | 6 | 2 | 6 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Тімеа Бабош | 7 | 6 | |||||||||
Катерина Яшина | 5 | 4 | ||||||||||
3 | Тімеа Бабош | 6 | 6 | |||||||||
Найкта Бейнс | 3 | 0 | ||||||||||
Найкта Бейнс | 6 | 6 | ||||||||||
5 | Юдіс Чон | 4 | 2 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Яна Фетт | 63 | 6 | 6 | ||||||||
Мартіна Колменя | 77 | 3 | 2 | |||||||||
4 | Яна Фетт | 6 | 77 | |||||||||
6 | Анхела Фіта Болуда | 3 | 65 | |||||||||
Андреа Гаміс | 4 | 1 | ||||||||||
6 | Анхела Фіта Болуда | 6 | 6 |
Посилання на джерела
- ↑ Trevisan races past Liu in Rabat to capture first WTA title. wtatennis.com. 21 травня 2022.
Посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2023
« 2022
2024 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Ліон (О, П)
- Лінц (О, П)
- Меріда (О, П)
- Остін (О, П)
- Монтеррей (О, П)
- Богота (О, П)
- Рабат (О, П)
- Страсбург (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Гамбург (О, П)
- Лозанна (О, П)
- Варшава (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Сеул (О, П)
- Наньчан (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Монастір (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Кубок Гопмана
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)