Adéla Finstrlová
Adéla Finstrlová | |
---|---|
Adéla Indráková během závodu Českého poháru v Šumperku v květnu 2019 | |
Rodné jméno | Adéla Indráková |
Datum narození | 1991 (32–33 let) |
Místo narození | Olomouc |
Povolání | student |
Alma mater | Masarykova univerzita |
Sportovní kariéra | |
Klub | SK Žabovřesky Brno |
Trenér | Eva Horčičková Petr Jakob |
Reprezentace | od 2009 |
Status | aktivní |
Některá data mohou pocházet z datové položky. |
Přehled medailí | ||
---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | ||
stříbro | JWOC 2011 | OB Štafety (Polsko) |
Adéla Finstrlová, rozená Indráková, (* 1991, Olomouc) je česká reprezentantka v orientačním běhu, juniorská vicemistryně světa štafet z roku 2011. Mezi její další velké úspěchy patří také například 25. místo ze sprintu na JWOC 2009 v italském San Martinu a stříbro. S orientačním běhu začínala v SK Univerzita Palackého Olomouc, v současnosti běhá za SK Žabovřesky Brno.[1]
Sportovní kariéra
Umístění na MS
Přehled úspěchů na Mistrovství světa juniorů | ||||
---|---|---|---|---|
Mistrovství světa juniorů | Sprint | Middle | Long | Štafety |
San Martino 2009 | 25. místo | 46. místo | 42. místo | 13. místo |
Aalborg 2010 | 28. místo | 53. místo | 33. místo | 9. místo |
Wejherowo 2011 | 42. místo | 24. místo | 28. místo | 2. místo |
Umístění na MČR
Umístění na Mistrovství České republiky v orientačním běhu | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ročník | Kategorie | Klasická | Krátká | Sprint | Dlouhá | Noční | Ranking | Členství v klubu | Štafety | Kluby | Sprint. štafety |
MČR 2006 | D16 – mladší dorostenky | 16. místo | 4. místo | 8. místo | 541. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | |||||
MČR 2006 | D18 – starší dorostenky | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | 17. místo | 13. místo | |||||||
MČR 2007 | D16 – mladší dorostenky | 3. místo | 2. místo | 3. místo | 468. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | |||||
MČR 2007 | D18 – starší dorostenky | 11. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | 2. místo | 13. místo | ||||||
MČR 2008 | D18 – starší dorostenky | 7. místo | 4. místo | 8. místo | 312. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | |||||
MČR 2008 | D21 – ženy | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | 19. místo | ||||||||
MČR 2009 | D18 – starší dorostenky | 1. místo | 3. místo | 7. místo | 1. místo | 51. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | 15. místo | |||
MČR 2010 | D20 – juniorky | 4. místo | 6. místo | 3. místo | 3. místo | 1. místo | 29. místo | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | |||
MČR 2010 | D21 – ženy | SOB Olomouc (Slávia Olomouc) | 8. místo | 32. místo | |||||||
MČR 2011 | D20 – juniorky | 1. místo | 3. místo | 1. místo | 1. místo | 25. místo | SK Žabovřesky Brno | ||||
MČR 2011 | D21 – ženy | SK Žabovřesky Brno | 6. místo | 2. místo | |||||||
MČR 2012 | D21 – ženy | 18. místo | 9. místo | 10. místo | 1. místo | 10. místo | SK Žabovřesky Brno | 6. místo | 1. místo | ||
MČR 2013 | D21 – ženy | 15. místo | 13. místo | disk | 14. místo | SK Žabovřesky Brno | |||||
MČR 2014 | D21 – ženy | 24. místo | 4. místo | 13. místo | SK Žabovřesky Brno | 4. místo | 4. místo | 2. místo | |||
MČR 2015 | D21 – ženy | 4. místo | 5. místo | 118. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | 5. místo | 2. místo | |||
MČR 2016 | D21 – ženy | 135. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | |||||||
MČR 2017 | D21 – ženy | 3. místo | 5. místo | 2. místo | 4. místo | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 1. místo | 2. místo | 2. místo | |
MČR 2018 | D21 – ženy | 2. místo | 7. místo | 4. místo | 2. místo | 4. místo | SK Žabovřesky Brno | 2. místo | 2. místo | disk | |
MČR 2019 | D21 – ženy | 2. místo | 15. místo | 1. místo | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | ||||
MČR 2020 | D21 – ženy | 5. místo | 5. místo | zrušeno | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 5. místo | zrušeno | |||
MČR 2021 | D21 – ženy | 2. místo | 3. místo | 3. místo | 2. místo | SK Žabovřesky Brno | 10. místo | 1. místo | Disk | ||
MČR 2022 | D21 – ženy | 3. místo | 3. místo | 3. místo | 2. místo | 3. místo | SK Žabovřesky Brno | 3. místo | 3. místo | 3. místo |
Odkazy
Reference
- ↑ Adéla Indráková(profil) [online]. runners.worldofo.com [cit. 2010-07-05]. Dostupné online. (anglicky)
Související články
Externí odkazy
- Obrázky, zvuky či videa k tématu Adéla Finstrlová na Wikimedia Commons
- Výsledky Adély Indrákové v systému ORIS
- Profil Adély Indrákové na World of O
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2022) | |
---|---|
Reprezentace ČR – Reprezentační družstvo: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Adéla Finstrlová (SK Žabovřesky Brno ) • Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Jana Stehlíková (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Tereza Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) • Eliška Sieglová (SK Praga) • Šárka Sokolářová (OOB TJ Turnov) • Karolína Teplá (OK 99 Hradec Králové) • Barbora Vyhnálková (SK Praga) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2021) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (TJ Loko Liberec) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Tereza Čechová (OK kamenice) • Barbora Chaloupská (OK 99 Hradec Králové) • Klára Nechanická (KOS TJ Tesla Brno) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) • Eliška Sieglová (SK Praga) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2020) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Barbora Chaloupská (OK 99 Hradec Králové) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (SK Severka Šumperk) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR – U23: | Ženy : Eliška Sieglová (SK Praga) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2019) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (SK Severka Šumperk) • Barbora Zháňalová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR – U23: | Ženy : Barbora Šiková (Lokomotiva Plzeň) • Karolína Šiková (Lokomotiva Plzeň) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2018) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Barbora Zháňalová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Klára Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Anna Štičková (TJ Loko Liberec) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2017) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Petra Hančová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Anna Štičková (Loko Liberec) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2016) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (Žabovřesky Brno) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2015) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Pavla Horová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (SK Žabovřesky Brno) |