Česká reprezentace v orientačním běhu
Česká reprezentace v orientačním běhu reprezentuje Česko na mezinárodních závodech v orientačním běhu. Vznikla po rozpadu Československa, kdy došlo i k rozdělení československé reprezentace v orientačním běhu. Státní reprezentaci zaštiťuje Český svaz orientačních sportů, který je členem Mezinárodní federace orientačního běhu.
Česká reprezentace se pravidelně účastní všech světových i evropských soutěží, jde především o Mistrovství světa v orientačním běhu, Mistrovství Evropy v orientačním běhu, Světový pohár v orientačním běhu a další.
Úspěchy české reprezentace
Česká reprezentace patří do širší světové špičky, což nejlépe prezentuje přehled získaných medailí mezi dospělými i juniory.[1][2]
Medailové úspěchy | ||
---|---|---|
Rok | Reprezentace dospělých | Reprezentace juniorů |
1993 | MS 1993 štafety - Petra Novotná, Mária Honzová, Marcela Kubatková,Jana Cieslarová | MSJ 1993 krátká trať - Václav Zakouřil klasická trať - Hana Doleželová |
1995 | MS 1995 štafety - Petra Novotná, Mária Honzová, Marcela Kubatková, Jana Cieslarová | MSJ 1995 štafety - Kateřina Mikšová, Kateřina Pracná, Eva Juřeníková krátká trať - Tomáš Zakouřil klasická trať - Lenka Čechová krátká trať - Iva Navrátilová klasická trať - Kateřina Mikšová |
1996 | MSJ 1996 štafety - Michal Horáček, Vladimír Lučan, Luboš Matějů klasická trať - Kateřina Pracná | |
1997 | MSJ 1997 krátká trať - Kateřina Mikšová krátká trať - Vladimír Lučan štafety - Zuzana Macúchová, Vendula Klechová, Michaela Skoumalová štafety - Lukáš Přinda, Michal Horáček, Vladimír Lučan | |
1998 | MSJ 1998 klasická trať - Eva Juřeníková | |
2000 | ME 2000 štafety - Vladimír Lučan, Michal Jedlička, Rudolf Ropek | MSJ 2000 krátká trať - Michal Smola klasická trať - Jiří Kazda štafety - Jiří Kazda, Jaromír Švihovský, Michal Smola krátká trať - Zbyněk Hora krátká trať - Jaromír Švihovský klasická trať - Jaromír Švihovský |
2001 | MS 2001 štafety - Michal Horáček, Michal Jedlička, Radek Novotný, Rudolf Ropek | MSJ 2001 klasická trať - Dana Brožková štafety - Jan Mrázek, Jaromír Vlach, Michal Smola štafety - Dana Brožková, Iva Rufferová, Martina Dočkalová krátká trať - Michal Smola klasická trať - Michal Smola |
2002 | MSJ 2002 klasická trať - Michaela Przyczková | |
2003 | MS 2003 sprint - Rudolf Ropek | MSJ 2003 klasická trať - Martina Dočkalová |
2004 | MSJ 2004 krátká trať - Radka Brožková štafety - Jan Palas, Jan Šedivý, Jan Procházka | |
2005 | SH 2005 štafety - Petr Losman, Marta Štěrbová, Tomáš Dlabaja, Dana Brožková | MSJ 2005 štafety - Adam Chromý, Jan Beneš, Jan Palas |
2006 | MS 2006 klasická trať - Dana Brožková | MSJ 2006 krátká trať - Jan Beneš |
2007 | MSJ 2007 sprint - Vojtěch Král štafety - Štěpán Kodeda, Jan Beneš, Adam Chromý sprint - Šárka Svobodná | |
2008 | MS 2008 klasická trať - Dana Brožková krátká trať - Michal Smola krátká trať - Radka Brožková | MSJ 2008 sprint - Štěpán Kodeda |
2009 | MS 2009 krátká trať - Dana Brožková | MSJ 2009 sprint - Tereza Novotná sprint - Miloš Nykodým |
2010 | ME 2010 klasická trať - Dana Brožková | MSJ 2010 klasická trať - Pavel Kubát štafety - Denisa Kosová, Jana Knapová, Tereza Novotná |
2011 | MS 2011 klasická trať - Dana Brožková štafety - Martina Zvěřinová, Eva Juřeníková, Dana Brožková | MSJ 2011 štafety - Adéla Indráková, Denisa Kosová, Tereza Novotná sprint - Tereza Novotná štafety - Michal Hubáček, Marek Schuster, Pavel Kubát |
2012 | MS 2012 štafety - Tomáš Dlabaja, Jan Šedivý, Jan Procházka | MSJ 2012 sprint - Jan Petržela krátká trať - Jan Petržela |
2013 | MSJ 2013 štafety - Lenka Knapová, Kateřina Chromá, Vendula Horčičková štafety - Marek Schuster, Adam Chloupek, Michal Hubáček sprint - Michal Hubáček | |
2014 | ME 2014 štafety - Jan Petržela, Vojtěch Král, Jan Procházka | MSJ 2014 štafety - Ondřej Semík, Jonáš Hubáček, Marek Minář klasická trať - Marek Minář |
2016 | ME 2016 štafety - Jan Petržela, Jan Šedivý, Vojtěch Král | |
2017 | SH 2017 krátká trať - Vojtěch Král | MSJ 2017 sprint - Tereza Janošíková |
2018 | MSJ 2018 sprint - Tereza Janošíková štafety - Tereza Čechová, Barbora Chaloupská, Tereza Janošíková krátká trať - Barbora Chaloupská klasická trať - Tereza Janošíková klasická trať - Daniel Vandas štafety - Vojtěch Sýkora, Tomáš Křivda, Daniel Vandas | |
2019 | MSJ 2019 sprint - Tereza Janošíková | |
2021 | MSJ 2021 sprint - Lucie Semíková štafety - Michaela Dittrichová, Lucie Semíková, Markéta Mulíčková | |
2022 | SH 2022 sprint - Tereza Janošíková sprint - Tomáš Křivda ME 2022 štafety - Vendula Horčičková, Adéla Finstrlová, Tereza Janošíková | MSJ 2022 sprint - Anna Karlová štafety - Anna Karlová, Jakub Chaloupský, Daniel Bolehovský, Markéta Mulíčková |
2023 | MSJ 2023 klasická trať - Lucie Dittrichová klasická trať - Jakub Chaloupský štafety - Daniel Bolehovský, Jiří Donda, Jakub Chaloupský krátká trať - Lucie Dittrichová krátká trať - Jakub Chaloupský štafety - Anna Karlová, Markéta Mulíčková, Lucie Dittrichová | |
2024 | MSJ 2024 sprint - Michaela Novotná klasická trať - Lucie Dittrichová |
Mistrovství světa
Mistrovství světa v orientačním běhu je nejvýznamnější soutěží tohoto sportu. Původně se konalo jednou za dva roky, od roku 2003 je pořádáno každoročně. Každý národní svaz může na MS vyslat maximálně 14 sportovců (7 mužů a 7 žen), přičemž v jednotlivých závodech nemohou startovat více než 3 muži a 3 ženy. Výjimkou je poslední mistr světa, tehdy může národní svaz vyslat 4 zástupce.
Počty startů českých závodníků na MS
+CS = závodníci startovali do roku 1993 na dalších mistrovstvích světa za československou reprezentaci. Tyto závody zde nejsou počítány.
Světové hry
Světové hry se konají každé čtyři roky a to pro sporty, které nejsou zahrnuty v programu Olympijských her. Orientační běh je pořádán od roku 2001 a to jako samostatná soutěž pro ženy, muže a mix štafetových týmů (2 muži, 2 ženy). Protože na Světových hrách může startovat pouze 40 mužů a 40 žen, je počet startujících omezen. Více v článku Orientační běh na světových hrách.
Rok | Datum | Země | Účastníci | Úspěch |
---|---|---|---|---|
2001 | 15. - 25. srpna | Akita, Japonsko | Bohdana Térová, Zdenka Stará, Vladimír Lučan, Michal Jedlička | |
2005 | 14. - 24. července | Duisburg, Německo | Dana Brožková, Marta Štěrbová, Tomáš Dlabaja, Petr Losman | 3. místo štafety |
2009 | 16. - 26. července | Kaohsiung, Tchaj-pej | Dana Brožková, Radka Brožková, Iveta Duchová, Tomáš Dlabaja, Jan Šedivý | |
2013 | 25. července - 4. srpna | Cali, Kolumbie | Iveta Duchová, Tereza Novotná, Jan Procházka, Vojtěch Král | |
2017 | 20. - 30. července | Vratislav, Polsko | Tereza Janošíková, Denisa Kosová, Jan Petržela, Vojtěch Král | 3. místo Vojtěcha Krále na krátké trati |
2022 | 7. - 17. července | Birmingham, USA | Tereza Janošíková, Denisa Kosová, Vojtěch Král, Tomáš Křivda | 2. místo Terezy Janošíkové a 3. místo Tomáše Křivdy ve sprintu |
Trenéři
- 1993 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, trenér mužů, Anna Gavendová - trenérka žen
- 1994 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, trenér mužů, Anna Gavendová - trenérka žen
- 1995 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, trenér mužů, Anna Gavendová - trenérka žen
- 1996 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, Josef Hubáček - trenér mužů, Anna Gavendová - trenérka žen
- 1997 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, Josef Hubáček - trenér mužů, Svatava Nováková - trenérka žen
- 1998 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, Josef Hubáček - trenér mužů, Martin Král - trenér žen
- 1999 - Jaroslav Kačmarčík - šéftrenér, Josef Hubáček - trenér mužů, Martin Král - trenér žen
- 2000 - Jan Kaplan - šéftrenér, trenér mužů, Tom Novák - trenér žen
- 2001 - Jan Kaplan - šéftrenér, trenér mužů, Tom Novák - trenér žen
- 2002 - Jan Kaplan - šéftrenér, trenér mužů a žen, Zdeněk Zuzánek - asistent pro muže, Jiří Sýkora - asistent pro ženy
- 2003 - Radek Novotný - šéftrenér, trenér mužů, Tom Novák - trenér žen
- 2004 - Radek Novotný - šéftrenér, trenér mužů, Tom Novák - trenér žen [3]
- 2005 - Radek Novotný - šéftrenér, trenér mužů, Tom Novák - trenér žen [4]
- 2006 - Radek Novotný - šéftrenér
- 2007 - Radek Novotný - šéftrenér
- 2008 - Radek Novotný - šéftrenér [5]
- 2009 - Radek Novotný - šéftrenér [6]
- 2010 - Radek Novotný - šéftrenér [7]
- 2011 - Radek Novotný - šéftrenér [8]
- 2012 - Radek Novotný - šéftrenér [9]
- 2013 - Radek Novotný - šéftrenér [10]
- 2014 - Radek Novotný - šéftrenér [11]
- 2015 - Radek Novotný - šéftrenér [12]
- 2016 - Radek Novotný - šéftrenér
- 2017 - Radek Novotný - šéftrenér
- 2018 - Radek Novotný - šéftrenér [13]
- 2019 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent trenéra
- 2020 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jan Procházka - sprintový trenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent pro ženy [14]
- 2021 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jan Procházka - sprintový trenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent pro ženy, Daniel Hájek – asistent pro tým nadějí[15]
- 2022 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent pro ženy, Marek Cahel – asistent pro Naděje[16]
- 2023 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent pro ženy, Marek Cahel – asistent pro Naděje[17]
- 2024 - Jan Šedivý - šéftrenér, Jaroslav Kačmarčík - asistent pro ženy, Marek Cahel – asistent pro Naděje[18]
Odkazy
Reference
- ↑ Results of World Orienteering Championships [online]. International Orienteering Federation. Dostupné online.
- ↑ Results of Junior World Orienteering Championships [online]. International Orienteering Federation. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2004 [online]. Český svaz orientačního běhu, 25.10.2003. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2005 [online]. Český svaz orientačního běhu, 14.11.2004. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2008 [online]. Český svaz orientačního běhu, 19.10.2007. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2009 [online]. Český svaz orientačního běhu, 16.10.2008. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2010 [online]. Český svaz orientačního běhu, 23.11.2009. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2011 [online]. Český svaz orientačního běhu, 1.11.2010. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2012 [online]. Český svaz orientačního běhu, 1.11.2011. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2013 [online]. Český svaz orientačního běhu, 31.10.2012. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2014 [online]. Český svaz orientačního běhu, 4.11.2013. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2015 [online]. Český svaz orientačního běhu, 5.11.2014. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2018 [online]. Český svaz orientačního běhu, 19.10.2017. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2020 [online]. Český svaz orientačního běhu, 1.11.2019. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2021 [online]. Český svaz orientačního běhu, 2.11.2020. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2022 [online]. Český svaz orientačního běhu, 15.11.2021. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2023 [online]. Český svaz orientačního běhu, 14.11.2022. Dostupné online.
- ↑ Složení reprezentačního družstva pro rok 2024 [online]. Český svaz orientačního běhu, 10.11.2023. Dostupné online.
Související články
Externí odkazy
- Český svaz orientačních sportů (ČSOS) - sekce OB
- IOF Eventor
Mezinárodní závody v orientačních sportech | ||
---|---|---|
OB : | Mistrovství světa • Světový pohár • Světové hry • Mistrovství světa juniorů • Mistrovství světa veteránů • Mistrovství Evropy • Mistrovství Evropy dorostenců • Akademické mistrovství světa • Akademické mistrovství Evropy | |
LOB : | Mistrovství světa • Světový pohár • Mistrovství světa juniorů • Mistrovství světa veteránů • Mistrovství Evropy • Akademické mistrovství světa | |
MTBO : | Mistrovství světa • Mistrovství světa juniorů | |
Trail - O : | ||
Mezinárodní federace orientačního běhu • Český svaz orientačních sportů |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2000) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Klechová (Tesla Brno) • Jana Kuncová (SOOB Spartak Rychnov n. Kn.) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2001) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) Muži : David Hepner (Slavia Hradec Králové) • Zbyněk Hora (SK Praga) • Jiří Kazda (Sportcentrum Jičín) • Petr Losman (OK 99 Hradec Králové) • Jaromír Švihovský (Sportcentrum Jičín) • Radek Ticháček (Dukla Liberec) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2002) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Anežka Jahnová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Jana Kuncová (SOOB Spartak Rychnov n. Kn.) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2003) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Pavla Fialová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2004) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Bohdana Térová (OK Doksy) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Pavla Fialová (USK Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Iva Navrátilová (OK 99 Hradec Králové) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Iva Hrazdírová (Sparta Praha) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2005) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Zuzana Stehnová (Slavia Hradec Králové) • Eva Juřeníková (Halden SK) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2006) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Skupina T08 : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Kristýna Kovářová (Kotlářka Praha) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) • Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iva Rufferová (Jiskra Nový Bor) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2007) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Tesla Brno) • Zdenka Stará (Tesla Brno) • Marta Štěrbová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Jana Panchártková (OK 99 Hradec Králové) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Lucie Krafková (Jiskra Nový Bor) • Zuzana Macúchová (Tesla Brno) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Veronika Krčálová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2008) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) • Zdenka Kozáková (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR B-tým | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Lucie Krafková (OK Jiskra Nový Bor) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2009) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková(SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Zdenka Kozáková (Tesla Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy : Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Vendula Klechová (Tesla Brno) • Kristýna Kovářová (OOB Kotlářka Praha) • Lucie Krafková (OK Jiskra Nový Bor) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2010) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy: Dana Brožková (SC Jičín) • Radka Brožková (SC Jičín) • Eva Juřeníková (SKOB Ostrava) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy: Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Dočkalová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Tesla Brno) |
Reprezentace ČR C-tým : | Ženy: Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Simona Karochová (Kotlářka Praha) • Věra Mádlová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Panchártková (OK99 Hradec Králové) • Tereza Petrželová (Slávia Hradec Králové) • Šárka Svobodná (OOB Kotlářka Praha) • Martina Spurná (SK Praga) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2011) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Dana Brožková (Sportcentrum Jičín) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy :Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Kotlářka Praha) • Kamila Gregorová (SK Chotěboř) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Martina Spurná (Praga Praha) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2012) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) • Dana Šafka Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Klechová (Halden SK) |
Reprezentace ČR C-tým: | Ženy : Ivana Bochenková (Sportcentrum Jičín) • Michaela Gomzyk Omová (TJ Turnov) • Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Lenka Poklopová (Univerzita Olomouc) • Monika Topinková (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2013) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Vendula Haldin (Halden SK) • Eva Juřeníková (Domnarvets GoIF) • Dana Šafka Brožková (Sportcentrum Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Ivana Bochenková (Sportcentrum Jičín) • Radka Brožková (Sportcentrum Jičín) • Michaela Gomzyk Omová (TJ Turnov) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Tereza Novotná (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2014) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Iveta Duchová (Lokomotiva Pardubice) • Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) • Martina Zvěřinová (Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Univerzita Olomouc) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Tereza Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Michaela Omová (TJ Turnov) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2015) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Eva Juřeníková (Halden SK) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Pavla Horová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2016) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Dana Šafka Brožková (SC Jičín) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) • Michaela Omová (TJ Turnov) • Lenka Poklopová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Lenka Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Markéta Tesařová (Žabovřesky Brno) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2017) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Adéla Indráková (Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (Slovan Luhačovice) • Barbora Hrušková (Žabovřesky Brno) • Eva Kabáthová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Petra Hančová (Lokomotiva Pardubice) • Kateřina Chromá (Žabovřesky Brno) • Anna Štičková (Loko Liberec) • Magdaléna Tužilová (Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2018) | |
---|---|
Reprezentace ČR A-tým : | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR B-tým : | Ženy : Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Barbora Zháňalová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR U23: | Ženy : Klára Novotná (OK 99 Hradec Králové) • Anna Štičková (TJ Loko Liberec) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2019) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (SK Severka Šumperk) • Barbora Zháňalová (SK Žabovřesky Brno) |
Reprezentace ČR – U23: | Ženy : Barbora Šiková (Lokomotiva Plzeň) • Karolína Šiková (Lokomotiva Plzeň) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2020) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Barbora Chaloupská (OK 99 Hradec Králové) • Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (SK Severka Šumperk) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR – U23: | Ženy : Eliška Sieglová (SK Praga) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2021) | |
---|---|
Reprezentace ČR – RDE: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Jana Knapová (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – RDA: | Ženy : Adéla Indráková (SK Žabovřesky Brno) • Lenka Mechlová (OK Slavia Hradec Králové) • Anna Štičková (TJ Loko Liberec) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Tereza Čechová (OK kamenice) • Barbora Chaloupská (OK 99 Hradec Králové) • Klára Nechanická (KOS TJ Tesla Brno) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) • Eliška Sieglová (SK Praga) • Barbora Vyhnálková (OB Říčany) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2022) | |
---|---|
Reprezentace ČR – Reprezentační družstvo: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Adéla Finstrlová (SK Žabovřesky Brno ) • Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Jana Stehlíková (OK Lokomotiva Pardubice) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Tereza Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) • Eliška Sieglová (SK Praga) • Šárka Sokolářová (OOB TJ Turnov) • Karolína Teplá (OK 99 Hradec Králové) • Barbora Vyhnálková (SK Praga) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2023) | |
---|---|
Reprezentace ČR – Reprezentační družstvo: | Ženy : Vendula Horčičková (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) • Eliška Sieglová (SK Praga) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Michaela Dittrichová (orientační běžkyně) (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Jana Pekařová (OOB TJ Turnov) • Lucie Semíková (OK Kamenice) • Šárka Sokolářová (OOB TJ Turnov) • Anna Karlová (OK Jilemnice) • Markéta Mulíčková (KOS Tesla Brno) |
Reprezentace ČR v orientačním běhu (2024) | |
---|---|
Reprezentace ČR – Reprezentační družstvo: | Ženy : Tereza Čechová (OK Kamenice) • Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk) • Denisa Kosová (OK 99 Hradec Králové) • Jana Peterová (OK Lokomotiva Pardubice) |
Reprezentace ČR – Naděje: | Ženy : Michaela Dittrichová (OOB TJ Slovan Luhačovice) • Barbora Matějková (OOB TJ Turnov) • Jana Pekařová (OOB TJ Turnov) • Lucie Semíková (OK Kamenice) • Barbora Smolková (KOB Tretra Praha) • Nikola Zlámalová (Sportcentrum Jičín) |