Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2013 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2013 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся з вересня по листопад 2012 року у 12 групах та був першим етапом відбору до чемпіонату Європи 2013.
Група 1
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Австрія | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 2 | +11 | 9 |
Болгарія | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 3 | +6 | 4 |
Угорщина | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 | 4 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | −19 | 0 |
2 листопада 2012 13:30 |
Австрія | 9 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Франк 3' Шауб 41' Ягер 45+1' Фрізенбіхлер 53', 76', 85' Віммер 54' Мург 57' Савич 58' | Протокол |
2 листопада 2012 13:30 |
Угорщина | 1 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
Щечі 31' | Протокол | Петков 46' |
4 листопада 2012 13:30 |
Австрія | 2 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
Франк 70', 74' | Протокол | Ангелов 6' |
4 листопада 2012 13:30 |
Андорра | 0 – 3 | Угорщина |
---|---|---|
Протокол | Варґа 21' Лерінчі 22' Безе 84' |
7 листопада 2012 13:30 |
Болгарія | 7 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Протокол |
Група 2
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Данія | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | 9 |
Кіпр | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 | 4 |
Фінляндія | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | −2 | 3 |
Чорногорія | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | −3 | 1 |
21 листопада 2012 13:45 |
Фінляндія | 2 – 0 | Чорногорія |
---|---|---|
Грйонроос 14' Клінга 31' | Протокол |
Пафіакос, Пафос Арбітр: Славко Вінчич (Словенія) |
21 листопада 2012 13:45 |
Данія | 3 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Ліндберг 20' Поульсен 45+1', 67' | Протокол | Андреу 59' (пен.) |
Муніципальний, Пафос Арбітр: Лоренц Жеміні (Албанія) |
23 листопада 2012 13:45 |
Фінляндія | 0 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Протокол | Андреу 62' |
Муніципальний, Пафос Арбітр: Анастасіос Сідіропулос (Греція) |
23 листопада 2012 13:45 |
Чорногорія | 2 – 3 | Данія |
---|---|---|
Крістенсен 32' (авт.) Павічевич 77' | Протокол |
Пафіакос, Пафос Арбітр: Лоренц Жеміні (Албанія) |
26 листопада 2012 13:45 |
Данія | 3 – 0 | Фінляндія |
---|---|---|
Поульсен 62' Ліндберг 67' Матіасен 90+3' | Протокол |
Муніципальний, Пафос Арбітр: Анастасіос Сідіропулос (Греція) |
26 листопада 2012 13:45 |
Кіпр | 1 – 1 | Чорногорія |
---|---|---|
Антоніу 14' | Протокол | Грбович 82' |
Пафіакос, Пафос Арбітр: Славко Вінчич (Словенія) |
Група 3
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Нідерланди | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 | +11 | 9 |
Польща | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 3 | +5 | 6 |
Мальта | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 10 | −6 | 3 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | −10 | 0 |
9 жовтня 2012 14:00 |
Польща | 2 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Протокол |
Госір Плевіска, Плевіска Арбітр: Іліас Спатас (Греція) |
11 жовтня 2012 11:15 |
Сан-Марино | 0 – 4 | Нідерланди |
---|---|---|
Протокол |
Шамотульський спортцентр, Шамотули Арбітр: Іорданов (Болгарія) |
14 жовтня 2012 13:00 |
Нідерланди | 3 – 1 | Польща |
---|---|---|
Ахахбар 37' де Бондт 90', 90+1' | Протокол | Степіньські 67' |
Аміка, Вронкі Арбітр: Іліас Спатас (Греція) |
14 жовтня 2012 13:00 |
Мальта | 4 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Протокол |
Сважендз, Сважендз Арбітр: Маріус Аврам (Румунія) |
Група 4
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Чехія | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 7 |
Греція | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 4 |
Північна Ірландія | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 4 | +5 | 4 |
Молдова | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 | −9 | 1 |
10 жовтня 2012 15:00 |
Греція | 0 – 0 | Молдова |
---|---|---|
Протокол |
«Морнев'ю Парк», Лурган Арбітр: Костадінов (Болгарія) |
10 жовтня 2012 20:00 |
Чехія | 1 – 1 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Машек 60' | Протокол | Джої 64' |
12 жовтня 2012 15:00 |
Чехія | 2 – 0 | Молдова |
---|---|---|
Нерад 35' Машек 90+1' | Протокол |
Шемрок-Парк, Портадаун Арбітр: Фабіан (Угорщина) |
12 жовтня 2012 20:00 |
Північна Ірландія | 0 – 2 | Греція |
---|---|---|
Протокол |
15 жовтня 2012 13:00 |
Греція | 1 – 2 | Чехія |
---|---|---|
Іоаннідіс 37' | Протокол | Гутас 4' (авт.) Машек 60' |
«Балліміна Шоуграундс», Балліміна Арбітр: Фабіан (Угорщина) |
15 жовтня 2012 13:00 |
Молдова | 1 – 8 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Мудрац 81' (пен.) | Протокол |
Шемрок-Парк, Портадаун Арбітр: Костадінов (Болгарія) |
Група 5
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Німеччина | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 2 | +10 | 7 |
Ірландія | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 4 | +4 | 7 |
Північна Македонія | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 6 | −5 | 3 |
Люксембург | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 11 | −9 | 0 |
11 жовтня 2012 19:00 |
Німеччина | 5 – 0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол |
Каерйєнгер Дріббель, Башараж Арбітр: Гестраніус (Фінляндія) |
11 жовтня 2012 19:00 |
Ірландія | 5 – 2 | Люксембург |
---|---|---|
Дреннан 8', 21', 80' Гобан 27' Бірн 55' | Протокол | Перейра 43' Тодорович 78' |
Штад Альфонс Тейс, Есперанж Арбітр: Халіс Озкайя (Туреччина) |
13 жовтня 2012 17:00 |
Німеччина | 5 – 0 | Люксембург |
---|---|---|
Протокол |
Оп Флор, Гревенмахер Арбітр: Гестраніус (Фінляндія) |
13 жовтня 2012 17:00 |
Північна Македонія | 0 – 1 | Ірландія |
---|---|---|
Протокол | Дреннан 81' |
Штад Альфонс Тейс, Есперанж Арбітр: Кучін (Казахстан) |
16 жовтня 2012 19:00 |
Ірландія | 2 – 2 | Німеччина |
---|---|---|
Бірн 58' Кумбес 61' | Протокол | Керк 7' Ешиль 28' |
Оп Флор, Гревенмахер Арбітр: Халіс Озкайя (Туреччина) |
16 жовтня 2012 19:00 |
Люксембург | 0 – 1 | Північна Македонія |
---|---|---|
Протокол | Ангелов 78' |
Каерйєнгер Дріббель, Башараж Арбітр: Кучін (Казахстан) |
Група 6
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Франція | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 3 | +7 | 7 |
Португалія | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 2 | +7 | 7 |
Ізраїль | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 10 | −4 | 3 |
Латвія | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 13 | −10 | 0 |
11 жовтня 2012 17:00 |
Франція | 2 – 1 | Ізраїль |
---|---|---|
Протокол | Раян 8' |
Спорткомплекс Анадія, Анадія Арбітр: Радованович (Чорногорія) |
11 жовтня 2012 19:00 |
Португалія | 2 – 0 | Латвія |
---|---|---|
Протокол |
Місцевий, Лузу Арбітр: Маклейн (Шотландія) |
13 жовтня 2012 17:00 |
Франція | 6 – 0 | Латвія |
---|---|---|
Протокол |
Муніципальний, Меальяда Арбітр: Радованович (Чорногорія) |
13 жовтня 2012 19:00 |
Ізраїль | 0 – 5 | Португалія |
---|---|---|
Протокол | Лопеш 16' Мане 57' Тейшейра 66' Брума 73' Джумо 85' |
Муніципальний, Агеда Арбітр: Алешкович (Боснія і Герцеговина) |
16 жовтня 2012 18:00 |
Португалія | 2 – 2 | Франція |
---|---|---|
Лопеш 41' Мане 46' | Протокол |
Муніципальний, Коїмбра Арбітр: Маклейн (Шотландія) |
16 жовтня 2012 18:00 |
Латвія | 3 – 5 | Ізраїль |
---|---|---|
Сварупс 4' Баріновс 67', 79' | Протокол | Гозлан 39', 84' Альтман 41' Кінда 59' Хайек 61' |
Муніципальний, Меальяда Арбітр: Алешкович (Боснія і Герцеговина) |
Група 7
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Бельгія | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 6 |
Італія | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 3 | +2 | 4 |
Білорусь | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | +1 | 4 |
Албанія | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | −3 | 3 |
12 жовтня 2012 18:00 |
Італія | 3 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Падован 45+1', 90+2' Беллоні 55' | Протокол |
Фламуртарі, Вльора Арбітр: Дойл (Ірландія) |
14 жовтня 2012 14:30 |
Білорусь | 1 – 1 | Італія |
---|---|---|
Корзун 48' | Протокол | Річчі 88' (пен.) |
Лоні Папучіу, Фієрі Арбітр: Дойл (Ірландія) |
14 жовтня 2012 18:00 |
Бельгія | 1 – 3 | Албанія |
---|---|---|
Кабаселе 79' | Протокол |
Фламуртарі, Вльора Арбітр: Сабо (Угорщина) |
17 жовтня 2012 14:30 |
Італія | 1 – 2 | Бельгія |
---|---|---|
Річчі 86' (пен.) | Протокол | Круа 5' Кабаселе 69' |
Лоні Папучіу, Фієрі Арбітр: Сабо (Угорщина) |
Група 8
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Боснія і Герцеговина | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | +4 | 6 |
Норвегія | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 5 | +5 | 6 |
Словаччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | +2 | 6 |
Казахстан | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 15 | −11 | 0 |
11 жовтня 2012 15:00 |
Норвегія | 3 – 1 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Греннер 25' Беріша 31' Біркелунд 41' | Протокол | Черімагич 4' |
Асім Ферхатович-Хасе, Сараєво Арбітр: Стромбергссон (Швеція) |
13 жовтня 2012 15:00 |
Словаччина | 0 – 4 | Боснія і Герцеговина |
---|---|---|
Протокол | Годжич 14', 72' Черімагич 17' Зец 45' |
Асім Ферхатович-Хасе, Сараєво Арбітр: Бьєрі (Швейцарія) |
13 жовтня 2012 15:00 |
Казахстан | 2 – 6 | Норвегія |
---|---|---|
Сагіндик 27' Аслан 34' | Протокол |
Славія, Сараєво Арбітр: Дельфер'єр (Бельгія) |
16 жовтня 2012 15:00 |
Норвегія | 1 – 2 | Словаччина |
---|---|---|
Беріша 30' | Протокол |
Славія, Сараєво Арбітр: Стромбергссон (Швеція) |
16 жовтня 2012 15:00 |
Боснія і Герцеговина | 4 – 2 | Казахстан |
---|---|---|
Хайрадінович 12' Годжич 27', 76' Чива 36' | Протокол | Макаєв 34', 80' (пен.) |
Асім Ферхатович-Хасе, Сараєво Арбітр: Дельфер'єр (Бельгія) |
Група 9
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шотландія | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 3 | +6 | 9 |
Швейцарія | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | +3 | 4 |
Румунія | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
Вірменія | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | −9 | 0 |
9 жовтня 2012 20:30 |
Шотландія | 4 – 0 | Вірменія |
---|---|---|
Чалмерз 49' Кеннеді 56' Маккей 66' Маклеод 68' | Протокол |
Нью Дуглас Парк, Гамільтон Арбітр: Драхта (Австрія) |
9 жовтня 2012 20:30 |
Швейцарія | 1 – 1 | Румунія |
---|---|---|
Аділі 36' | Протокол | Водут 19' |
«Фолкерк», Фолкерк Арбітр: Валашек (Словаччина) |
11 жовтня 2012 20:30 |
Шотландія | 1 – 0 | Румунія |
---|---|---|
Геррон 43' | Протокол |
«Фолкерк», Фолкерк Арбітр: Глодович (Сербія) |
11 жовтня 2012 20:30 |
Вірменія | 0 – 4 | Швейцарія |
---|---|---|
Протокол | Корбаз 35' Хеліфі 67' Фрей 83' Авдіжай 89' |
Нью Дуглас Парк, Гамільтон Арбітр: Валашек (Словаччина) |
14 жовтня 2012 16:00 |
Швейцарія | 3 – 4 | Шотландія |
---|---|---|
Фрей 18', 56' Корбаз 38' | Протокол | Чалмерз 15' Феруз 52', 73', 84' |
«Фолкерк», Фолкерк Арбітр: Драхта (Австрія) |
14 жовтня 2012 16:00 |
Румунія | 1 – 0 | Вірменія |
---|---|---|
Була 82' | Протокол |
Нью Дуглас Парк, Гамільтон Арбітр: Глодович (Сербія) |
Група 10
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | +3 | 7 |
Швеція | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 4 |
Уельс | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | −2 | 3 |
Словенія | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
10 жовтня 2012 15:00 |
Уельс | 1 – 3 | Швеція |
---|---|---|
Лоуренс 11' (пен.) | Протокол | Гаммар 22' Танкович 42' Карлссон 48' |
Баковці, Баковці Арбітр: Айснер ( Австрія) |
10 жовтня 2012 15:00 |
Росія | 0 – 0 | Словенія |
---|---|---|
Протокол |
Бистриця, Словенська Бистриця Арбітр: Буке (Франція) |
12 жовтня 2012 15:00 |
Уельс | 2 – 1 | Словенія |
---|---|---|
Гілл 3' Нардієло 71' | Протокол | Лоуренс 38' (авт.) |
Баковці, Баковці Арбітр: Айснер ( Австрія) |
12 жовтня 2012 15:00 |
Швеція | 1 – 3 | Росія |
---|---|---|
Седерстрем 87' | Протокол | Панюков 10', 20' Болов 84' |
Бистриця, Словенська Бистриця Арбітр: Йонсен (Норвегія) |
15 жовтня 2012 15:00 |
Росія | 2 – 1 | Уельс |
---|---|---|
Зуєв 74' Євсєєв 87' | Протокол | Гілл 64' |
Баковці, Баковці Арбітр: Буке (Франція) |
15 жовтня 2012 15:00 |
Словенія | 1 – 1 | Швеція |
---|---|---|
Байде 48' | Протокол | Танкович 19' |
Бистриця, Словенська Бистриця Арбітр: Йонсен (Норвегія) |
Група 11
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Хорватія | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 3 | +8 | 7 |
Грузія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 |
Ісландія | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | −1 | 4 |
Азербайджан | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | −7 | 1 |
26 жовтня 2012 15:30 |
Хорватія | 2 – 0 | Грузія |
---|---|---|
Кіш 55' Іванчич 76' | Протокол |
Лучко, Загреб Арбітр: Кружляк (Словаччина) |
26 жовтня 2012 15:30 |
Азербайджан | 1 – 2 | Ісландія |
---|---|---|
Будагов 24' | Протокол | Адалгелрссон 1' Германнссон 39' |
Іграліште НК ХАШК, Загреб Арбітр: Паная (Кіпр) |
28 жовтня 2012 14:00 |
Хорватія | 2 – 2 | Ісландія |
---|---|---|
Траустасон 25' (авт.) Іванчич 59' | Протокол | Германнссон 38' Вілг'ялмссон 80' |
Раднік, Велика Гориця Арбітр: Мечкаровскі (Македонія) |
28 жовтня 2012 14:00 |
Грузія | 1 – 1 | Азербайджан |
---|---|---|
Самушія 10' | Протокол | Мірзаєв 70' |
Запрешич, Запрешич Арбітр: Паная (Кіпр) |
31 жовтня 2012 14:00 |
Азербайджан | 1 – 7 | Хорватія |
---|---|---|
Будагов 12' | Протокол |
Раднік, Сесвете Арбітр: Кружляк (Словаччина) |
31 жовтня 2012 14:00 |
Ісландія | 0 – 2 | Грузія |
---|---|---|
Протокол | Арабулі 40', 78' |
Степан Спажич, Загреб Арбітр: Мечкаровскі (Македонія) |
Група 12
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Англія | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 1 | +9 | 7 |
Україна | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 1 | +8 | 7 |
Естонія | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 6 | −4 | 3 |
Фарерські острови | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 14 | −13 | 0 |
26 вересня 2012 15:00 |
Україна | 6 – 0 | Фарерські острови |
---|---|---|
Протокол |
«Кадріорг», Таллінн Арбітр: Ковач (Румунія) |
26 вересня 2012 18:00 |
Англія | 3 – 0 | Естонія |
---|---|---|
Хівула 23' Тарготт 56' Акпом 82' | Протокол |
«А. Ле Кок Арена», Таллінн Арбітр: Салманов (Азербайджан) |
28 вересня 2012 15:00 |
Фарерські острови | 0 – 6 | Англія |
---|---|---|
Протокол | Тарготт 12', 82' Акпом 23', 45+3' Гоуп 72' Чемберс 84' |
«Кадріорг», Таллінн Арбітр: Кехлет (Данія) |
28 вересня 2012 18:00 |
Україна | 2 – 0 | Естонія |
---|---|---|
Протокол |
«А. Ле Кок Арена», Таллінн Арбітр: Ковач (Румунія) |
1 жовтня 2012 15:00 |
Англія | 1 – 1 | Україна |
---|---|---|
Гоуп 90+4' | Протокол | Павленко 88' |
«Кадріорг», Таллінн Арбітр: Кехлет (Данія) |
1 жовтня 2012 15:00 |
Естонія | 2 – 1 | Фарерські острови |
---|---|---|
Текко 71', 88' | Протокол | Інгасон 56' |
«А. Ле Кок Арена», Таллінн Арбітр: Салманов (Азербайджан) |
Треті місця у групах
Команда | І | В | Н | П | ЗМ | ПМ | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Словаччина | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | −3 | 3 |
Угорщина | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | −1 | 1 |
Румунія | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 | 1 |
Білорусь | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | −1 | 1 |
Ісландія | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | −2 | 1 |
Північна Ірландія | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | −2 | 1 |
Уельс | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | −3 | 0 |
Фінляндія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | −4 | 0 |
Естонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | −5 | 0 |
Ізраїль | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 | −6 | 0 |
Північна Македонія | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | −6 | 0 |
Мальта | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | −10 | 0 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2013
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2013 (елітний раунд)
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 24 вересня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|