Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2009 (кваліфікаційний раунд)
Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2009 (кваліфікаційний раунд) — відбірний етап, що відбувся з 2 жовтня по 27 листопада 2008 року у 13 групах та був першим етапом відбору до чемпіонату Європи 2009.
Група 1
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Шотландія | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 1 | +9 | 7 |
Угорщина | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 1 | +6 | 6 |
Азербайджан | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 4 |
Сан-Марино | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 19 | −19 | 0 |
20 жовтня 2008 |
Шотландія | 1 – 1 | Азербайджан |
---|---|---|
Макдональд 30' | Протокол | Абдуллаєв 4' |
Тисауйварош, Тисауйварош Арбітр: Рогалла |
20 жовтня 2008 |
Угорщина | 6 – 0 | Сан-Марино |
---|---|---|
Делла Валле 11' (авт.) Тамаши 31' Такач 35' Байнер 73' 86' 89' | Протокол |
Вароші, Ньїредьгаза Арбітр: Фернандес |
25 жовтня 2008 |
Сан-Марино | 0 – 5 | Азербайджан |
---|---|---|
Протокол |
Група 2
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Бельгія | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 3 | +6 | 7 |
Естонія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | −1 | 6 |
Хорватія | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | +1 | 4 |
Казахстан | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | −6 | 0 |
5 жовтня 2008 |
Бельгія | 2 – 1 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол | Абдукарімов 80' |
«Куусалу», Куусалу Арбітр: Константін |
5 жовтня 2008 |
Хорватія | 1 – 4 | Естонія |
---|---|---|
Токич 86' | Протокол | Алліку 8' 29' Ойамаа 33' Аніер 68' |
«Кадріорг», Таллінн Арбітр: Стромбергссон |
7 жовтня 2008 |
Хорватія | 4 – 0 | Казахстан |
---|---|---|
Протокол |
«Куусалу», Куусалу Арбітр: Константін |
10 жовтня 2008 |
Бельгія | 2 – 2 | Хорватія |
---|---|---|
Протокол | Павлович 38' Шкворч 40' |
«Куусалу», Куусалу Арбітр: Стокс |
10 жовтня 2008 |
Казахстан | 1 – 2 | Естонія |
---|---|---|
Хижниченко 51' | Протокол | Калдоя 45+1' Алліку 52' |
«Кадріорг», Таллінн Арбітр: Стромбергссон |
Група 3
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Росія | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 | 9 |
Латвія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | −1 | 4 |
Італія | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | −1 | 2 |
Молдова | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | −3 | 1 |
2 жовтня 2008 |
Італія | 2 – 2 | Латвія |
---|---|---|
Ромізі 45+2' Петруччі 81' | Протокол | Синельниковс 8' Дубра 49' |
Районний спортивний комплекс, Оргіїв Арбітр: Нейхюйс |
2 жовтня 2008 |
Росія | 2 – 0 | Молдова |
---|---|---|
Кандаріу 9' (авт.) Дмитрієв 90' | Протокол |
Зімбру, Кишинів Арбітр: Малкольм |
4 жовтня 2008 |
Італія | 2 – 2 | Молдова |
---|---|---|
Мендічіно 22' 90+3' | Протокол | Ворнішел 5' Чептіне 67' |
Зімбру, Кишинів Арбітр: Айдінус |
4 жовтня 2008 |
Латвія | 0 – 2 | Росія |
---|---|---|
Протокол | Перунов 3' Дмитрієв 59' |
Районний спортивний комплекс, Оргіїв Арбітр: Маккурт |
7 жовтня 2008 |
Росія | 1 – 0 | Італія |
---|---|---|
Григор'єв 2' (пен.) | Протокол |
Районний спортивний комплекс, Оргіїв Арбітр: Нейхюйс |
Група 4
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Франція | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 | +9 | 9 |
Ірландія | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 | 6 |
Мальта | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | −5 | 1 |
Ліхтенштейн | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | −5 | 1 |
21 листопада 2008 |
Ірландія | 2 – 0 | Мальта |
---|---|---|
Макардл 80' Мерфі 88' | Протокол |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Вад |
23 листопада 2008 |
Ірландія | 1 – 0 | Ліхтенштейн |
---|---|---|
Кліффорд 84' | Протокол |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Банарі |
26 листопада 2008 |
Франція | 2 – 0 | Ірландія |
---|---|---|
Протокол |
«Гіберніанс Граунд», Паола Арбітр: Вад |
26 листопада 2008 |
Ліхтенштейн | 1 – 1 | Мальта |
---|---|---|
Еберле 89' | Протокол | Велла 61' |
Центральний, Та-Калі Арбітр: Філіпович |
Група 5
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Норвегія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | +6 | 6 |
Словенія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | +1 | 6 |
Словаччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 6 |
Вірменія | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | −4 | 0 |
10 жовтня 2008 |
Норвегія | 4 – 2 | Словенія |
---|---|---|
Бергет 14' Нортвейт 42' 84' Стокклін 89' | Протокол | Мілеч 24' Баламеа 30' |
10 жовтня 2008 |
Словаччина | 3 – 1 | Вірменія |
---|---|---|
Протокол | Тадевосян 28' |
«Фазанерія», Мурска-Собота Арбітр: Кортні |
12 жовтня 2008 |
Словаччина | 0 – 2 | Словенія |
---|---|---|
Протокол | Спреко 65' Берич 70' |
Спортивний парк, Лендава Арбітр: Де Марко |
15 жовтня 2008 |
Словенія | 3 – 2 | Вірменія |
---|---|---|
Протокол | Ароян 9', 55' |
«Фазанерія», Мурска-Собота Арбітр: Саккані |
Група 6
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Німеччина | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 1 | +9 | 9 |
Нідерланди | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 5 | +3 | 6 |
Литва | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | −5 | 3 |
Люксембург | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | −7 | 0 |
9 жовтня 2008 |
Нідерланди | 4 – 1 | Литва |
---|---|---|
Протокол | Кружна 25' |
Саар-Мозель, Конц Арбітр: Германсен |
11 жовтня 2008 |
Німеччина | 5 – 0 | Литва |
---|---|---|
Протокол |
Зальмтальштадіон, Зальмталь Арбітр: Гацеган |
11 жовтня 2008 |
Люксембург | 2 – 3 | Нідерланди |
---|---|---|
Педро 28' Жільбер 52' | Протокол |
Штад Альфонс Тейс, Есперанж Арбітр: Георгієв |
14 жовтня 2008 |
Люксембург | 0 – 3 | Литва |
---|---|---|
Протокол | Бабачін 11' Петкус 35' Юозайтіс 90+2' |
Оп, Менсдорф Арбітр: Гацеган |
Група 7
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Данія | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | +1 | 5 |
Чехія | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | +1 | 5 |
Грузія | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
Кіпр | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
22 листопада 2008 |
Чехія | 1 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Шурал 63' | Протокол | Піттарас 65' |
Аммохостос, Ларнака Арбітр: Макдональд |
22 листопада 2008 |
Грузія | 2 – 2 | Данія |
---|---|---|
Какубава 4' Кантарія 29' | Протокол | Бойзен 42' Петерсен 89' |
Паралімні, Паралімні Арбітр: Шапрон |
24 листопада 2008 |
Чехія | 0 – 0 | Данія |
---|---|---|
Протокол |
Дасакі, Ахна Арбітр: Брінес |
27 листопада 2008 |
Данія | 2 – 1 | Кіпр |
---|---|---|
Гітк'яєр 65' Нільсен 84' | Протокол | Піттарас 60' |
Олівер, Ларнака Арбітр: Макдональд |
Група 8
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Швеція | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 4 | +4 | 5 |
Австрія | 3 | 1 | 2 | 0 | 6 | 3 | +3 | 5 |
Північна Македонія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | −3 | 4 |
Ісландія | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | −4 | 1 |
11 жовтня 2008 |
Швеція | 3 – 3 | Ісландія |
---|---|---|
Челик 18' Гельг 43', 89' | Протокол |
Петров Стадіон, Скоп'є Арбітр: Лі Еванс (Уельс) |
11 жовтня 2008 |
Австрія | 2 – 2 | Північна Македонія |
---|---|---|
Дібон 56', 70' | Протокол | Шабані 25' Несторовські 65' |
Спортарена Бориса Трайковського, Скоп'є Арбітр: Сергій Березка (Україна) |
13 жовтня 2008 |
Швеція | 4 – 0 | Північна Македонія |
---|---|---|
Торнстранд 17' Судич 60' Гамад 81' Демір 88' | Протокол |
Петров Стадіон, Скоп'є Арбітр: Сергій Березка (Україна) |
13 жовтня 2008 |
Ісландія | 0 – 3 | Австрія |
---|---|---|
Протокол |
Спортарена Бориса Трайковського, Скоп'є Арбітр: Туссен (Люксембург) |
16 жовтня 2008 |
Австрія | 1 – 1 | Швеція |
---|---|---|
Ельшнег 90' | Протокол | Йонссон 31' |
Петров Стадіон, Скоп'є Арбітр: Туссен (Люксембург) |
16 жовтня 2008 |
Північна Македонія | 1 – 0 | Ісландія |
---|---|---|
Шабані 68' | Протокол |
Спортарена Бориса Трайковського, Скоп'є Арбітр: Лі Еванс (Уельс) |
Група 9
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Сербія | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 2 | +10 | 9 |
Англія | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | +2 | 6 |
Північна Ірландія | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | −3 | 3 |
Албанія | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | −9 | 0 |
8 жовтня 2008 |
Сербія | 3 – 1 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Мілановіч 20' Мілич 24' Алексич 75' | Протокол | Ремсі 90' |
Сів’ю, Белфаст Арбітр: Кулбаков |
10 жовтня 2008 |
Сербія | 5 – 0 | Албанія |
---|---|---|
Протокол |
Шоуграундс, Ньюрі Арбітр: Йеч |
10 жовтня 2008 |
Північна Ірландія | 1 – 3 | Англія |
---|---|---|
Лоурі 3' | Протокол |
Віндзор-Парк, Белфаст Арбітр: Ніколаєв |
13 жовтня 2008 |
Албанія | 1 – 2 | Північна Ірландія |
---|---|---|
Балаї 76' | Протокол | Кі 37' О'Кейн 41' |
Овал, Белфаст Арбітр: Кулбаков |
Група 10
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Греція | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | +2 | 6 |
Боснія і Герцеговина | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | +1 | 5 |
Польща | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | −1 | 4 |
Чорногорія | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | −2 | 1 |
20 жовтня 2008 |
Польща | 2 – 1 | Чорногорія |
---|---|---|
Протокол | Ольбріх 46' (авт.) |
Грбавіца, Сараєво Арбітр: Стальгаммар |
25 жовтня 2008 |
Польща | 0 – 2 | Греція |
---|---|---|
Протокол | Гентсоглу 73' Матсукас 87' |
Грбавіца, Сараєво Арбітр: Кевер |
Група 11
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Туреччина | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 | +8 | 9 |
Румунія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | +2 | 6 |
Уельс | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 6 | +2 | 3 |
Андорра | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 | −12 | 0 |
10 листопада 2008 |
Румунія | 3 – 2 | Уельс |
---|---|---|
Алібек 39' Баттої 73' Рапа 81' | Протокол | Партінгтон 48' Крейг 51' |
Спорткомплекс Мардан, Анталья Арбітр: Шергенгофер |
10 листопада 2008 |
Туреччина | 4 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Протокол |
12 листопада 2008 |
Туреччина | 3 – 0 | Уельс |
---|---|---|
Протокол |
15 листопада 2008 |
Румунія | 1 – 2 | Туреччина |
---|---|---|
Алібек 45' | Протокол |
Спорткомплекс Мардан, Анталья Арбітр: Шергенгофер |
15 листопада 2008 |
Уельс | 6 – 0 | Андорра |
---|---|---|
Група 12
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Португалія | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | +5 | 7 |
Фінляндія | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | +1 | 6 |
Ізраїль | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | −2 | 3 |
Болгарія | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 7 | −4 | 1 |
14 жовтня 2008 |
Ізраїль | 1 – 2 | Фінляндія |
---|---|---|
Гадір 9' | Протокол | Мянтюля 17' Лепола 71' |
Муніципальний, Марінья-Гранде Арбітр: Кукулакіс |
14 жовтня 2008 |
Португалія | 1 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
Амадо 86' | Протокол | Василев 85' |
Муніципальний, Помбал Арбітр: Страхоня |
16 жовтня 2008 |
Ізраїль | 3 – 1 | Болгарія |
---|---|---|
Гадір 4' Лотаті 17' Баліті 69' | Протокол | Василев 54' |
Муніципальний, Назаре Арбітр: Кукулакіс |
16 жовтня 2008 |
Фінляндія | 0 – 2 | Португалія |
---|---|---|
Протокол | Гецл 6' (авт.) Камара 28' |
Муніципальний, Марінья-Гранде Арбітр: Грефе |
19 жовтня 2008 |
Португалія | 3 – 0 | Ізраїль |
---|---|---|
Протокол |
Муніципальний, Марінья-Гранде Арбітр: Грефе |
19 жовтня 2008 |
Болгарія | 1 – 3 | Фінляндія |
---|---|---|
Точев 41' | Протокол | Делла Валле 20' 24' Гейні 35' |
Муніципальний, Помбал Арбітр: Страхоня |
Група 13
Збірна | І | В | Н | П | ГЗ | ГП | РГ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Іспанія | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | +7 | 6 |
Швейцарія | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
Білорусь | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | −2 | 6 |
Фарерські острови | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | −8 | 0 |
4 жовтня 2008 |
Білорусь | 0 – 4 | Іспанія |
---|---|---|
Протокол | Меріда 3' 90+1' Акіно 13' Рохела 72' |
7 жовтня 2008 |
Іспанія | 0 – 2 | Швейцарія |
---|---|---|
Протокол | Дзуффі 44' Бюхлі 48' |
7 жовтня 2008 |
Фарерські острови | 0 – 1 | Білорусь |
---|---|---|
Протокол | Рушницький 56' (пен.) |
Міський, Борисов Арбітр: Гулієв |
Треті місця у групах
Г | Збірна | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | Словаччина | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 | 6 |
13 | Білорусь | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 5 | −2 | 6 |
1 | Азербайджан | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | +4 | 4 |
2 | Хорватія | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 6 | +1 | 4 |
10 | Польща | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 5 | −1 | 4 |
8 | Північна Македонія | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | −3 | 4 |
11 | Уельс | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 6 | +2 | 3 |
12 | Ізраїль | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | −2 | 3 |
9 | Північна Ірландія | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | −3 | 3 |
6 | Литва | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | −5 | 3 |
3 | Італія | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | −1 | 2 |
7 | Грузія | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | −1 | 2 |
4 | Мальта | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | −5 | 1 |
Див. також
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2009
- Юнацький чемпіонат Європи з футболу (U-19) 2009 (елітний раунд)
Посилання
- Результати на rsssf.com [Архівовано 24 вересня 2015 у Wayback Machine.] (англ.)
- п
- о
- р
Чемпіонат Європи U-18 та U-19
U-18, 1948–2001 | |
Турніри | 1948 • 1949 • 1950 • 1951 • 1952 • 1953 • 1954 • 1955 • 1956 • 1957 • 1958 • 1959 • 1960 • 1961 • 1962 • 1963 • 1964 • 1965 • 1966 • 1967 • 1968 • 1969 • 1970 • 1971 • 1972 • 1973 • 1974 • 1975 • 1976 • 1977 • 1978 • 1979 • 1980 • 1981 • 1982 • 1983 • 1984 • 1986 • 1988 • 1990 • 1992 • 1993 • 1994 • 1995 • 1996 • 1997 • 1998 • 1999 • 2000 • 2001 |
---|---|
Кваліфікація |
|
U-19, 2002–до сьогодні | |
Турніри |
|
---|---|
Кваліфікація |
|