Чемпіонат світу з дзюдо 2022 — до 81 кг (чоловіки)
Чемпіонат світу з дзюдо 2022 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Чоловіки | Жінки | ||||
до 60 кг | до 48 кг | ||||
до 66 кг | до 52 кг | ||||
до 73 кг | до 57 кг | ||||
до 81 кг | до 63 кг | ||||
до 90 кг | до 70 кг | ||||
до 100 кг | до 78 кг | ||||
+ 100 кг | + 78 кг | ||||
Змішана команда |
Докладніше: Чемпіонат світу з дзюдо 2022
Змагання серед чоловіків у ваговій категорії до 81 кг на Чемпіонаті світу з дзюдо 2022 відбулись 9 жовтня в Ташкенті (Узбекистан)[1].
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Тато Грігалашвілі (GEO) | Маттіас Кассе (BEL) | Таканорі Нагасе (JPN) Шаміль Борхашвілі (AUT) |
Змагання
Попередній раунд | ||
---|---|---|
Альфа Умар Джало (FRA) | 10-00 | Павел Джимал (POL) |
Медіксон Дель Орбе (DOM) | 01-00 | Домінік Рессель (GER) |
Геворг Манукян (UKR) | 00-10 | Нугзар Таталашвілі (UAE) |
Абдельрахман Абдельнані (EGY) | 11-01 | Владімір Золоєв (KGZ) |
Антоніо Еспозіто (ITA) | 00-10 | Ерденебаяр Батзая (MGL) |
Лі Джун Хван (KOR) | 10-00 | Атанасіос Мілонеліс (GRE) |
Алекс Барто (SVK) | 10-00 | Нікон Заборочіуч (MDA) |
Елджан Гаджієв (AZE) | 00-11 | Лаклан Мурхед (GBR) |
Асад Масарібов (KGZ) | 01-00 | Себастьян Марчінкєвич (POL) |
Альфонсо Урквіза (ESP) | 00-01 | Адам Копечкі (CZE) |
Сергій Кривчач (UKR) | 01-00 | Адріан Гандія (PUR) |
Франк де Віт (NED) | 11-01 | Абдулайхан Жубаназар (KAZ) |
Міхаїл Латісев (MDA) | 00-01 | Аттіла Унгварі (HUN) |
Франсуа Готьє (CAN) | 00-01 | Сомон Махмадбеков (TJK) |
Сотаро Фудзівара (JPN) | 01-00 | Кім Джон Хон (KOR) |
- Основна сітка
Перший раунд | Другий раунд | Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | ||||||||||||||
Тато Грігалашвілі (GEO) | 11 | |||||||||||||||||
Альфа Умар Джало (FRA) | 00 | Тато Грігалашвілі (GEO) | ||||||||||||||||
Медіксон Дель Орбе (DOM) | 00 | Медіксон Дель Орбе (DOM) | ||||||||||||||||
Ніколя Йонезука (USA) | 01 | Тато Грігалашвілі (GEO) | 10 | |||||||||||||||
Таканорі Нагасе (JPN) | 01 | Таканорі Нагасе (JPN) | 00 | |||||||||||||||
Нугзар Таталашвілі (UAE) | 00 | Таканорі Нагасе (JPN) | ||||||||||||||||
Самі Чучі (BEL) | 10 | Самі Чучі (BEL) | ||||||||||||||||
Абдельрахман Абдельнані (EGY) | 00 | Тато Грігалашвілі (GEO) | 10 | |||||||||||||||
Гільєрме Шимідт (BRA) | 10 | Саїд Моллаеї (AZE) | 00 | |||||||||||||||
Ерденебаяр Батзая (MGL) | 01 | Гільєрме Шимідт (BRA) | ||||||||||||||||
Сагі Мукі (ISR) | 00 | Лі Джун Хван (KOR) | ||||||||||||||||
Лі Джун Хван (KOR) | 10 | Лі Джун Хван (KOR) | 00 | |||||||||||||||
Саїд Моллаеї (AZE) | 10 | Саїд Моллаеї (AZE) | 01 | |||||||||||||||
Алекс Барто (SVK) | 00 | Саїд Моллаеї (AZE) | ||||||||||||||||
Шодмон Різоєв (TJK) | 01 | Ашраф Мутіі (MAR) | ||||||||||||||||
Ашраф Мутіі (MAR) | 10 | Тато Грігалашвілі (GEO) | 01 | |||||||||||||||
Маттіас Кассе (BEL) | 10 | Маттіас Кассе (BEL) | 00 | |||||||||||||||
Лаклан Мурхед (GBR) | 00 | Маттіас Кассе (BEL) | ||||||||||||||||
Асад Масарібов (KGZ) | 01 | Асад Масарібов (KGZ) | ||||||||||||||||
Аджилс-Імад Беназуг (ALG) | 00 | Маттіас Кассе (BEL) | 10 | |||||||||||||||
Шаміль Борхашвілі (AUT) | 11 | Шаміль Борхашвілі (AUT) | 00 | |||||||||||||||
Адам Копечкі (CZE) | 00 | Шаміль Борхашвілі (AUT) | ||||||||||||||||
Сергій Кривчач (UKR) | 11 | Сергій Кривчач (UKR) | ||||||||||||||||
Фарес Бадаві | 00 | Маттіас Кассе (BEL) | 10 | |||||||||||||||
Ведат Албайрак (TUR) | 11 | Сотаро Фудзівара (JPN) | 01 | |||||||||||||||
Франк де Віт (NED) | 00 | Ведат Албайрак (TUR) | ||||||||||||||||
Аскербі Гербеков (BRN) | 01 | Аттіла Унгварі (HUN) | ||||||||||||||||
Аттіла Унгварі (HUN) | 11 | Аттіла Унгварі (HUN) | 00 | |||||||||||||||
Шарофіддін Болтабоєв (UZB) | 11 | Сотаро Фудзівара (JPN) | 01 | |||||||||||||||
Сомон Махмадбеков (TJK) | 00 | Шарофіддін Болтабоєв (UZB) | ||||||||||||||||
Жао Фернандо (POR) | 00 | Сотаро Фудзівара (JPN) | ||||||||||||||||
Сотаро Фудзівара (JPN) | 01 |
- Втішний раунд
Втішний раунд | Матч за 3-є місце | |||||||
Таканорі Нагасе (JPN) | 01 | |||||||
Лі Джун Хван (KOR) | 00 | Таканорі Нагасе (JPN) | 10 | |||||
Сотаро Фудзівара (JPN) | 00 | |||||||
Втішний раунд | Матч за 3-є місце | |||||||
Шаміль Борхашвілі (AUT) | 10 | |||||||
Аттіла Унгварі (HUN) | 00 | Шаміль Борхашвілі (AUT) | 11 | |||||
Саїд Моллаеї (AZE) | 00 | |||||||
Примітки
- ↑ Tashkent WCS 2022 Outlines Delegations 11 August 2022 (PDF). International Judo Federation. Архів оригіналу (PDF) за 18 серпня 2022. Процитовано 18 серпня 2022.
Посилання
- Жеребкування