Плавання на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту 2021 — змішана естафета 4x100 метрів комплексом
змішана естафета 4x100 метрів комплексом на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту 2021 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 20 травня | |||||||||
Країн | 27 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2018 | 2022 → | |||||||||
Чемпіонат Європи з водних видів спорту 2021 Будапешт (Угорщина) | |||||
---|---|---|---|---|---|
Стрибки у воду | |||||
Індивідуальні | |||||
1 м | чоловіки | жінки | |||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
Синхронні | |||||
3 м | чоловіки | жінки | |||
10 м | чоловіки | жінки | |||
змішані | 3 м | 10 м | |||
Команда | |||||
Плавання на відкритій воді | |||||
5 км | чоловіки | жінки | |||
10 км | чоловіки | жінки | |||
25 км | чоловіки | жінки | |||
Команда 5 км | команда | ||||
Плавання | |||||
Вільний стиль | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
800 м | чоловіки | жінки | |||
1500 м | чоловіки | жінки | |||
На спині | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Брас | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
Батерфляй | |||||
50 м | чоловіки | жінки | |||
100 м | чоловіки | жінки | |||
200 м | чоловіки | жінки | |||
індивідуальне комплексне плавання | |||||
200 м | чоловіки | жінки | |||
400 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета вільним стилем | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
4×200 м | чоловіки | жінки | |||
Естафета комплексом | |||||
4×100 м | чоловіки | жінки | |||
Змішана естафета | |||||
4×100 м | вільним стилем | комплексом | |||
4×200 м | вільним стилем | ||||
Синхронне плавання | |||||
Соло | технічна | довільна | |||
дуети | технічна | довільна | |||
Команда | технічна | довільна | |||
комбінація | |||||
хайлайт | |||||
Змішані дуети | технічна | довільна | |||
Цей шаблон:
|
Змагання з плавання в змішаній естафеті 4x100 метрів комплексом на Чемпіонаті Європи з водних видів спорту 2021 відбулися 20 травня.
Рекорди
Країна | Час | Місто | Дата | |
---|---|---|---|---|
Світовий рекорд | КНР | 3:38.56 | Циндао | 01 жовтня 2020 |
Рекорд Європи | Велика Британія | 3:40.18 | Глазго | 6 серпня 2018 |
Рекорд чемпіонату | Велика Британія | 3:40.18 | Глазго | 6 серпня 2018 |
Результати[1]
Попередні запливи
Місце | Заплив | Доріжка | Країна | Плавці | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 8 | Велика Британія | Джо Лайтфілд (53.92) Адам Піті (57.63) Геріет Джонс (58.66) Анна Гопкін (53.09) | 3:43.30 | Q |
2 | 1 | 6 | Італія | Сімон Саббіоні (54.25) Ніколо Мартіненгі (58.11) Єлена Ді Ліддо (57.89) Сільвія Ді П'єтрі (53.84) | 3:44.09 | Q |
3 | 3 | 7 | Росія | Григорій Тарасевич (53.42) Далила Сем'янінов (59.66) Світлана Чімрова (57.37) Аріна Суркова (54.63) | 3:45.09 | Q |
4 | 2 | 6 | Нідерланди | Раномі Кромовідьойо (1:01.58) Арно Каммінга (58.31) Нілс Костанге (52.52) Фемке Гемскерк (52.85) | 3:45.26 | Q |
5 | 3 | 4 | Франція | Йоханн Нбоє Бруа (53.64) Тео Буссіре (59.97) Марі Ваттель (57.83) Асся Туаті (54.95) | 3:46.39 | Q |
6 | 3 | 1 | Польща | Алісія Щорж (1:01.02) Ян Козакевич (59.67) Якуб МаЄрськи (51.11) Корнелія Фідкевич (54.63) | 3:46.43 | Q |
7 | 2 | 7 | Іспанія | Г'юго Гонсалез де Олівейра (53.00) Джессіка Монтеро Волл (1:07.31) Альберто Лозано Матеос (52.24) Лідон Муньоз Дель Кампо (54.05) | 3:46.60 | Q |
8 | 1 | 7 | Швейцарія | Тьєрі Боллен (55.34) Ліза Мамі (1:06.56) Ноа Понті (50.91) Марія Уголкова (54.04) | 3:46.85 | Q |
9 | 1 | 5 | Білорусь | Віктор Стаселович (54.50) Ілля Шиманович (58.22) Анастасія Куляшова (59.05) Настася Караковська (56.06) | 3:47.83 | |
10 | 2 | 0 | Швеція | Густав Гокфельд (55.15) Йоганес Скагіус (1:00.13) Сара Джоневік (58.96) Мішель Колман (53.74) | 3:47.98 | |
11 | 3 | 2 | Данія | Каролін Соренсен (1:02.40) Тобіас Бйорн (58.98) Емілі Бекманн (58.04) Матіас Русгаард (48.64) | 3:78.06 | |
12 | 2 | 5 | Чехія | Томас Франта (54.61) Матей Забойнік (1:01.73) Барбора Яніскова (1:00.01) Барбора Сіманова (52.51) | 3:48.86 | |
13 | 2 | 3 | Ірландія | Шейн Раян (54.50) Дара Грін (59.09) Елен Волше (1:00.18) Даніель Гілл (55.31) | 3:49.08 | |
14 | 2 | 8 | Греція | Евангелос Макригіаніс (54.88) Константінос Мерецоліас (1:00.46) Анна Нтонтунакі (57.58) Теодора Дракоу (56.79) | 3:49.21 | |
15 | 1 | 1 | Німеччина | Надін Лайммлер (1:02.70) Мелвін Імуду (1:00.67) Рамон Кленц (52.25) Джулія Мрозинськи (55.17) | 3:50.79 | |
16 | 1 | 4 | Естонія | Армін Еверт Лелль (55.88) Енелі Єфімова (1:07.44) Алекс Ахтіаінен (52.72) Алекса Голд (54.90) | 3:50.94 | |
17 | 3 | 9 | Болгарія | Габріела Георгієва (1:04.33) Любомир Епітропов (1:01.53) Джозіф Міладінов (51.48) Діана Петрова (54.80) | 3:52.14 | |
18 | 3 | 5 | Угорщина | Річард Бохус (54.87) Анна Станкович (1:08.08) Дора Хасазі (1:00.62) Петер Голода(48.64) | 3:52.21 | |
19 | 1 | 2 | Австрія | Бернхард Рейсшамер (55.10) Крістофер Росбауер (1:01.08) Лена Креундль (1:00.71) Корнелія Паммер (55.88) | 3:52.77 | |
20 | 1 | 3 | Туреччина | Метін Айдін (56.42) Деміркан Демір (1:01.13) Ніда Еміз Устундаг (1:00.86) Селен Озбілен (55.98) | 3:54.39 | |
21 | 2 | 9 | Норвегія | Індеборг Лоунінг (1:04.24) Андре Гріндхейм (1:00.18) Томо Зенімото Гвас (52.75) Малене Рипестоль(57.29) | 3:54.46 | |
22 | 2 | 1 | Молдова | Тетяна Сангутан (1:02.63) Анастасія Басісто (1:08.52) Олексій Санков (52.69) Костянтин Малачі (50.91) | 3:54.75 | |
23 | 3 | 3 | Ізраїль | Михайло Лайтаровський (55.46) Ліа Полонські (1:10.16) Томер Франкель (53.44) Дарія Головати (55.72) | 3:54.78 | |
24 | 3 | 0 | Литва | Угне Мазутаїтуте (1:03.87) Котрина Тетеревкова (1:08.84) Дейвідас Маргевічус (52.42) Сімонас Біліз(49.73) | 3:54.86 | |
25 | 2 | 4 | Словаччина | Тамара Поточка (1:04.23) Томас Клобучник (1:01.59) Зора Ріпкова (1:00.82) Матей Дуса (49.23) | 3:55.87 | |
26 | 3 | 6 | Латвія | Гіртс Фелдберг (56.46) Даніїлс Бобровс (1:02.78) Аріна Байкова (1:05.08) Габріела Нікітіна (56.58) | 4:00.90 | |
27 | 2 | 2 | Андорра | Моніка Рамірез Абелла (1:06.01) Надія Тудо Кубельс (1:14.91) Бернат Ломеро Аренас (56.96) Томас Ломеро Аренас(52.13) | 4:10.01 |
Фінал[2]
Місце | Доріжка | Країна | Плавці | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 4 | Велика Британія | Кетлін Доусон (58.43) Адам Піті (57.13) Джеймс Гай (50.61) Анна Гопкін (52.65) | 3:38.82 | CR, ER |
02 ! | 6 | Нідерланди | Кіра Тусен (59.59) Арно Каммінга (58.37) Нілс Костанге (51.45) Фемке Гемскерк (51.87) | 3:41.28 | |
3 ! | 5 | Італія | Маргеріта Панзієра (59.55) Ніколо Мартіненгі (58.05) [[Єлена Ді Ліддо] (57.54) Алессандро Міреззі (47.16) | 3:42.30 | |
4 | 4 | Росія | Клімент Колесніков (52.09) Юлія Єфімова (1:06.01) Андрій Мінаков (51.64) Марія Каменева (53.86) | 3:46.16 | |
5 | 1 | Швейцарія | Роман Мітюков (53.92) Ліза Мамі (1:07.21) Ноа Понті (50.98) Марія Уголкова (54.05) | 3:45.82 | |
6 | 8 | Білорусь | Віктор Стаселович (54.93) Ілля Шиманович (58.00) Анастасія Куляшова (58.91) Анастасія Шкурдай (54.98) | 3:46.82 | |
7 | 2 | Польща | Каспер Стоковські (54.38) Ян Козакевич (1:00.90) Пауліна Педа (58.94) Катаржина Васіск (54.80) | 3:49.02 | |
8 | 7 | Іспанія | Ніколас Гарсія Сайз (54.90) Джессіка Монтеро Волл (1:08.18) Альберто Лозано Матеос (52.39) Лідон Муньоз Дель Кампо (54.43) | 3:49.90 |