Дисципліни | Золото | Срібло | Бронза |
100 метрів | Олексій Чихачов Запорізька область | 10,22 | Сергій Осович Івано-Франківська область | 10,26 | | |
200 метрів | Владислав Дологодін Харківська область | 20,60 | | | Андрій Гавриленко Чернігівська область | 20,94 |
400 метрів | Валентин Кульбацький Донецька область | 46,02 | Вадим Огій Дніпропетровська область | 46,23 | Олег Твердохліб Дніпропетровська область | 46,39 |
800 метрів | Анатолій Якимович Донецька область | 1.49,83 | | | | |
1500 метрів | Андрій Булковський Львівська область | 3.42,87 | | | | |
5000 метрів | Сергій Лебідь Дніпропетровська область | 14.00,31 | Сергій Дацько Київська область | 14.01,18 | Віктор Роговий Київ | 14.01,33 |
10000 метрів | Валерій Чесак Дніпропетровська область | 29.19,45 | Віктор Роговий Київ | 29.21,26 | Володимир Буханов Одеська область | 29.40,96 |
110 метрів з бар'єрами | Володимир Білоконь Кіровоградська область | 13,63 | Дмитро Колесниченко Рівненська область | 13,63 | Андрій Каратєєв Київ | 14,12 |
400 метрів з бар'єрами | Геннадій Горбенко Дніпропетровська область | 49,35 | В'ячеслав Оринчук Вінницька область | 50,87 | Віктор Лесик Дніпропетровська область | 50,97 |
3000 метрів з перешкодами | Іван Твардовський Тернопільська область | 8.45,21 | | | Євген Юдін Донецька область | 8.52,98 |
4×100 метрів | Запорізька область- Ігор Страх
Дмитро Ваняікін Олексій Чихачов Ігор Стрельцов
| 40,03 | Харківська область- Анатолій Довгаль
Віталій Кириленко Денис Підгородецький Владислав Дологодін
| 40,92 | | |
4×400 метрів | Київ- Валерій Козлов
Ігор Бондарчук Роман Галкін Олександр Голик
| 3.07,16 | Дніпропетровська область- Костянтин Гунько
Володимир Добриднев Віктор Лесик Вадим Огій
| 3.11,77 | Львівська область- Михайло Горін
Василь Лозинський Ігор Мацкевич Володимир Дорош
| 3.11,92 |
Ходьба 20 кілометрів | Павло Андрієнко Львівська область | 1:24.29 | Анатолій Горшков Київ | 1:25.09 | Володимир Дручик Волинська область | 1:25.25 |
Ходьба 50 кілометрів | | | Володимир Сойка Львівська область | 4:07.10 | Петро Палагицький Львівська область | 4:11.05 |
Стрибки у висоту | Сергій Колесник Київ | 2,28 | | | | |
Стрибки з жердиною | В'ячеслав Шутєєв Харківська область | 5,40 | | | | |
Стрибки у довжину | Віталій Кириленко Харківська область | 8,17 | Сергій Глотов Донецька область | 7,90 | Ігор Лисенко Запорізька область | 7,89 |
Потрійний стрибок | Віктор Попко Дніпропетровська область | 16,74 | Сергій Ізмайлов Тернопільська область | 16,69 | Володимир Іноземцев Київ | 16,60 |
Штовхання ядра | Олександр Багач Київська область | 20,77 | Роман Вірастюк Івано-Франківська область | 20,71 | Юрій Білоног Одеська область | 20,05 |
Метання диска | Віталій Сидоров Київ | 61,70 | Дмитро Ковцун Київ | 61,20 | Олександр Скупський Запорізька область | 59,36 |
Метання молота | Андрій Скварук Рівненська область | 77,92 | Олександр Крикун Черкаська область | 77,66 | Вадим Колесник Луганська область | 76,60 |
Метання списа | Андрій Углов Київ | 79,16 | Андрій Мазніченко Київ | 75,82 | Олексій Шурхал Запорізька область | 72,90 |
Десятиборство | Сергій Блонський Київська область | 7706 | Олександр Юрков Дніпропетровська область | 7560 | Віктор Дивлях Дніпропетровська область | 7460 |