Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 — байдарки-двійки, 200 метрів (чоловіки)
Веслування на байдарках-двійках на дистанції 200 м (чоловіки) на XXXI Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Лагуна Родріго-де-Фрейташ | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 17 серпня 2016 — 18 серпня 2016 | |||||||||
Учасників | 26 з 13 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 200 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | жінки | |||
Б-4, 1000 м | чоловіки | |||
К-1, 200 м | чоловіки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | |||
К-2 | чоловіки | |||
Кваліфікація |
Змагання з веслування на байдарках-двійках серед чоловіків (дистанція 200 м) на літніх Олімпійських іграх 2016 пройшли 17-18 серпня на озері Родріго-де-Фрейташ.[1]
Порядок проведення
Змагання включають кваліфікаційні запливи, півфінали та фінал. Переможці кваліфікаційних запливів переходять до фіналу «А», решта учасників змагається у півфіналах. Троє учасників кожного півфіналу, що показали найкращі результати, проходять до фіналу «А», де змагаються з переможцями кваліфікаційних запливів. Решта півфіналістів змагається у фіналі «Б».
Розклад
Хронологія за бразильським часом (UTC−3)
Дата | Час | Етап |
---|---|---|
17 серпня, середа | 08:51 10:10 | Кваліфікація Півфінал |
18 серпня, четвер | 08:47 | Фінал |
Результати
Кваліфікаційні запливи
Перший кваліфікаційний заплив
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Саул Кравіотто Крістіан Торо Карбальйо | Іспанія (ESP) | 31.161 | FA |
2 | Шандор Тотка Петер Молнар | Угорщина (HUN) | 31.438 | SF |
3 | Лаям Гіт Джон Скофілд | Велика Британія (GBR) | 31.534 | SF |
4 | Том Лібшер Рональд Рауге | Німеччина (GER) | 31.572 | SF |
5 | Сергій Токарницький Андрій Єргучов | Казахстан (KAZ) | 33.807 | SF |
6 | Чхве Мун Кю Чо Гван Хі | Південна Корея (KOR) | 33.825 | SF |
7 | Альберто Ріккетті Мауро Кренна | Італія (ITA) | 34.000 | SF |
Другий кваліфікаційний заплив
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Аурімас Ланкас Едвінас Раманаускас | Литва (LTU) | 31.755 | FA |
2 | Небойша Груїч Марко Новакович | Сербія (SRB) | 31.776 | SF |
3 | Максим Бомон Себастьєн Жув | Франція (FRA) | 31.855 | SF |
4 | Раян Кокрейн Юґ Фурнель | Канада (CAN) | 32.749 | SF |
5 | Едсон да Сілва Жильван Рібейру | Бразилія (BRA) | 33.021 | SF |
6 | Деніел Бовкер Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 34.246 | SF |
Півфінали
Перший півфінал
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Шандор Тотка Петер Молнар | Угорщина (HUN) | 32.138 | FA |
2 | Максим Бомон Себастьєн Жув | Франція (FRA) | 32.526 | FA |
3 | Раян Кокрейн Юґ Фурнель | Канада (CAN) | 33.494 | FA |
4 | Чхве Мун Кю Чо Гван Хі | Південна Корея (KOR) | 33.767 | FB |
5 | Сергій Токарницький Андрій Єргучов | Казахстан (KAZ) | 35.151 | FB |
Другий півфінал
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Лаям Гіт Джон Скофілд | Велика Британія (GBR) | 31.899 | FA |
2 | Том Лібшер Рональд Рауге | Німеччина (GER) | 32.061 | FA |
3 | Небойша Груїч Марко Новакович | Сербія (SRB) | 32.513 | FA |
4 | Едсон да Сілва Жильван Рібейру | Бразилія (BRA) | 33.359 | FB |
5 | Альберто Ріккетті Мауро Кренна | Італія (ITA) | 34.318 | FB |
6 | Деніел Бовкер Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 34.845 | FB |
Фінал
Фінал Б
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
1 | Чхве Мун Кю Чо Гван Хі | Південна Корея (KOR) | 33.812 | |
2 | Едсон да Сілва Жильван Рібейру | Бразилія (BRA) | 33.992 | |
3 | Деніел Бовкер Джордан Вуд | Австралія (AUS) | 35.334 | |
4 | Сергій Токарницький Андрій Єргучов | Казахстан (KAZ) | 35.427 | |
5 | Альберто Ріккетті Мауро Кренна | Італія (ITA) | 35.516 |
Фінал А
Місце | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|
01 ! | Саул Кравіотто Крістіан Торо Карбальйо | Іспанія (ESP) | 32.075 | |
02 ! | Лаям Гіт Джон Скофілд | Велика Британія (GBR) | 32.368 | |
3 ! | Аурімас Ланкас Едвінас Раманаускас | Литва (LTU) | 32.382 | |
4 | Шандор Тотка Петер Молнар | Угорщина (HUN) | 32.412 | |
5 | Том Лібшер Рональд Рауге | Німеччина (GER) | 32.488 | |
6 | Небойша Груїч Марко Новакович | Сербія (SRB) | 32.656 | |
7 | Максим Бомон Себастьєн Жув | Франція (FRA) | 32.699 | |
8 | Раян Кокрейн Юґ Фурнель | Канада (CAN) | 33.767 |
Примітки
- ↑ Canoeing at the 2016 Summer Olympics – Men's K-2 200 metres. Rio 2016. Архів оригіналу за 26 серпня 2016. Процитовано 18 серпня 2016.