Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 — греко-римська боротьба, до 59 кг
Греко-римська боротьба до 59 кг на XXXI Олімпійських іграх | |||||||||||||
Місце проведення | Олімпійський тренувальний центр | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 14 серпня 2016 | ||||||||||||
Учасників | 19 з 19 країн | ||||||||||||
Призери | |||||||||||||
| |||||||||||||
← 2012 | 2020 → |
Боротьба на літніх Олімпійських іграх 2016 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Греко-римський стиль | |||||
Чоловіки | |||||
До 59 кг | До 85 кг | ||||
До 66 кг | До 98 кг | ||||
До 75 кг | До 130 кг | ||||
Вільний стиль | |||||
Чоловіки | Жінки | ||||
До 57 кг | До 48 кг | ||||
До 65 кг | До 53 кг | ||||
До 74 кг | До 58 кг | ||||
До 86 кг | До 63 кг | ||||
До 97 кг | До 69 кг | ||||
До 125 кг | До 75 кг | ||||
Кваліфікація |
Змагання з греко-римської боротьби у ваговій категорії до 59 кг на Олімпійських іграх 2016 року відбулися 14 серпня.
Призери
Золото | Срібло | Бронза |
Ісмаель Борреро (CUB) | Сінобу Ота (JPN) | Ельмурат Тасмурадов (UZB) Стіг Андре Берге (NOR) |
Турнір
Фінал
Фінал | |||
Ісмаель Борреро (CUB) | 8 | ||
Сінобу Ота (JPN) | 0 |
Верхня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Ісмаель Борреро (CUB) | 6 | |||||||||||||||||
Арсен Ералієв (KGZ) | 3 | |||||||||||||||||
Ісмаель Борреро (CUB) | 8 | |||||||||||||||||
Ван Лумінь (CHN) | 0 | |||||||||||||||||
Андрес Монтаньйо (ECU) | 0 | |||||||||||||||||
Ван Лумінь (CHN) | 8 | |||||||||||||||||
Ісмаель Борреро (CUB) | 4 | |||||||||||||||||
Ельмурат Тасмурадов (UZB) | 1 | |||||||||||||||||
Юн Вон Чол (PRK) | 8 | |||||||||||||||||
Хайтем Махмуд (EGY) | 3 | |||||||||||||||||
Юн Вон Чол (PRK) | 0 | |||||||||||||||||
Ельмурат Тасмурадов (UZB) | 9 | |||||||||||||||||
Ельмурат Тасмурадов (UZB) | 7 | |||||||||||||||||
Християн Фріс (SRB) | 2 | |||||||||||||||||
Нижня половина
Раунд 1 | Раунд 2 | Чвертьфінал | Півфінал | |||||||||||||||
Ровшан Байрамов (AZE) | 8 | |||||||||||||||||
Райбер Родрігес (VEN) | 0 | |||||||||||||||||
Ровшан Байрамов (AZE) | 9 | |||||||||||||||||
Джессі Тільке (USA) | 0 | |||||||||||||||||
Мехді Массауді (MAR) | 0 | |||||||||||||||||
Джессі Тільке (USA) | 8 | |||||||||||||||||
Ровшан Байрамов (AZE) | 2 | |||||||||||||||||
Сінобу Ота (JPN) | 4 | |||||||||||||||||
Сослан Дауров (BLR) | 0 | |||||||||||||||||
Стіг Андре Берге (NOR) | 2 | Стіг Андре Берге (NOR) | 3 | |||||||||||||||
Лі Чон Пек (KOR) | 0 | Стіг Андре Берге (NOR) | 0 | |||||||||||||||
Сінобу Ота (JPN) | 5 | Сінобу Ота (JPN) | 4 | |||||||||||||||
Гамід Сурян (IRI) | 4 | Сінобу Ота (JPN) | 6 | |||||||||||||||
Алмат Кебіспаєв (KAZ) | 4 | Алмат Кебіспаєв (KAZ) | 0 | |||||||||||||||
Ібрагім Лабазанов (RUS) | 0 |
Втішний раунд
Втішна сутичка 1 | Втішна сутичка 2 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Арсен Ералієв (KGZ) | 4 | Арсен Ералієв (KGZ) | 8 | ||||||||
Ван Лумінь (CHN) | 2 | Ельмурат Тасмурадов (UZB) | 13 | ||||||||
Гамід Сурян (IRI) | 7 | Алмат Кебіспаєв (KAZ) | 0 | Стіг Андре Берге (NOR) | 1 | ||||||
Алмат Кебіспаєв (KAZ) | 6F | Стіг Андре Берге (NOR) | 2 | Ровшан Байрамов (AZE) | 1 |
Примітки
- п
- о
- р
- 1924: Едуард Пютцеп (EST)
- 1928: Курт Лойхт (GER)
- 1932: Якоб Брендель (GER)
- 1936: Мартон Лерінц (HUN)
- 1948: Курт Петтерсен (SWE)
- 1952: Імре Ходош (HUN)
- 1956: Констянтин Вирупаєв (URS)
- 1960: Олег Караваєв (URS)
- 1964: Масамітсу Ітігуті (JPN)
- 1968: Янош Варга (HUN)
- 1972: Рустем Казаков (URS)
- 1976: Пертті Уккола (FIN)
- 1980: Шаміль Серіков (URS)
- 1984: Паскаль Пассареллі (FRG)
- 1988: Андраш Шике (HUN)
- 1992: Ан Хан Бон (KOR)
- 1996: Юрій Мельниченко (KAZ)
- 2000: Армен Назарян (BUL)
- 2004: Іштван Майорош (HUN)
- 2008: Назир Манкієв (RUS)
- 2012: Гамід Сурян (IRI)
- 2016: Ісмаель Борреро (CUB)
- 2020: Луїс Орта (CUB)
- 2024: Кен'їтіро Фуміта (JPN)
- 1924–1928: 58 кг
- 1932–1936: 56 кг
- 1948–1996: 57 кг
- 2000: 58 кг
- 2004–2012: 55 кг
- 2016: 59 кг
- 2020–наш час: 60 кг