Шорт-трек на зимових Олімпійських іграх 2006
Шорт-трек на XX Зимових Олімпійських іграх | |
Місце проведення | «Палавела», Турин |
---|---|
Дати | 12–25 лютого 2006 |
Учасників | 106 з 24 країн |
← 2002 | 2010 → |
Шорт-трек на зимових Олімпійських іграх 2006 | ||||
---|---|---|---|---|
500 м | чоловіки | жінки | ||
1000 м | чоловіки | жінки | ||
1500 м | чоловіки | жінки | ||
Естафета | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання з Шорт-треку на зимових Олімпійських іграх 2006 року в Турині проводились в Палавела з 12 до 25 лютого 2006 року.
Розклад змагань
Дата | Старт | Фініш | Дисципліна | Фази |
---|---|---|---|---|
Неділя, 2006-02-12 | 19:30 | 22:00 | 1500 м, Чоловіки | Заїзди |
500 м, Жінки | Заїзди | |||
1,500 м, Чоловіки | Півфінали | |||
Естафета 3,000 м, Жінки | Півфінали | |||
1,500 м, Чоловіки | Фінал | |||
Середа 2006-02-15 | 19:30 | 21:45 | 500 м, Жінки | Чвертьфінали |
1,000 м, Чоловіки | Заїзди | |||
500 м, Жінки | Півфінали | |||
Естафета 5,000 м, Чоловіки | Півфінали | |||
500 м, Жінки | Фінал | |||
Субота 2006-02-18 | 19:30 | 22:00 | 1,500 м, Жінки | Заїзди |
1,000 м, Чоловіки | Чвертьфінали | |||
1,500 м, Жінки | Півфінали | |||
1,000 м, Чоловіки | Півфінали | |||
1,000 м, Чоловіки | Фінал | |||
1,500 м, Жінки | Фінал | |||
Середа 2006-02-22 | 19:30 | 21:05 | 1,000 м, Жінки | Заїзди |
500 м, Чоловіки | Заїзди | |||
Естафета 3,000 м, Жінки | Фінал | |||
Субота 2006-02-25 | 19:30 | 21:30 | 500 м, Чоловіки | Чвертьфінали |
1,000 м, Жінки | Чвертьфінали | |||
500 м, Чоловіки | Півфінали | |||
1,000 м, Жінки | Півфінали | |||
500 м, Чоловіки | Фінал | |||
1,000 м, Жінки | Фінал | |||
Естафета 5,000 м, Чоловіки | Фінал |
Перелік країн і учасників від них
Команди | Чоловіки 500м | Чоловіки 1000м | Чоловіки 1500м | Чоловіки Естафета | Жінки 500м | Жінки 1000м | Жінки 1500м | Жінки Естафета | Загалом атлетів |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Австралія | 1 | 1 | 1 | X | 0 | 1 | 1 | 6 | |
Бельгія | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||
Білорусь | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
Болгарія | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
Велика Британія | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 4 | ||
Італія | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | X | 9 |
Канада | 2 | 2 | 2 | X | 3 | 2 | 2 | X | 10 |
КНР | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 3 | X | 9 |
Гонконг | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
Південна Корея | 3 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 3 | X | 10 |
Латвія | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||
Нідерланди | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | ||
Німеччина | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | X | 10 |
Північна Корея | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | ||
Польща | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
Росія | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | ||
Румунія | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
Словаччина | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
США | 2 | 2 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | X | 10 |
Угорщина | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | ||
Україна | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||
Франція | 0 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | X | 6 | |
Чехія | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | ||
Японія | 2 | 1 | 2 | X | 2 | 2 | 2 | X | 10 |
Загалом: 24 країни | 27 | 26 | 28 | 8 | 28 | 29 | 30 | 8 | 113 |
Турнірні здобутки
Загальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Південна Корея | 6 | 3 | 1 | 10 |
2 | КНР | 1 | 1 | 3 | 5 |
3 | США | 1 | 0 | 2 | 3 |
4 | Канада | 0 | 3 | 1 | 4 |
5 | Болгарія | 0 | 1 | 0 | 1 |
6 | Італія | 0 | 0 | 1 | 1 |
Медалісти
Чоловіки:
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
500 метрів | США Аполо Ентон Оно | Канада Франсуа-Луї Трамбле | Південна Корея Ан Х'юн Су |
1000 метрів | Південна Корея Ан Х'юн Су | Південна Корея Лі Хо Сук | США Аполо Ентон Оно |
1500 метрів | Південна Корея Ан Х'юн Су | Південна Корея Лі Хо Сук | КНР Лі Цзяцзюнь |
Естафета 5000 метрів | Південна Корея | Канада Ерік Бедар | США Алекс Ізуковскі |
Жінки:
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
500 метрів | КНР Ван Мен | Болгарія Євгенія Раданова | Канада Анук Леблан-Буше |
1000 метрів | Південна Корея Чин Сон Ю | КНР Ван Мен | КНР Ян Ян (A) |
1500 метрів | Південна Корея Чин Сон Ю | Південна Корея Чхве Ін К'юн | КНР Ван Мен |
Естафета 3000 метрів | Південна Корея | Канада Аланна Краус | Італія Аріанна Фонтана |
Посилання
- Результати змагань
- п
- о
- р
Змагання на зимових Олімпійських іграх 2006 (Турин)
Біатлон · Бобслей · Гірськолижний спорт · Керлінг · Ковзанярський спорт · Лижне двоборство · Лижні перегони · Санний спорт ·
Скелетон · Сноубординг · Стрибки з трампліна · Фігурне катання · Фристайл · Хокей · Шорт-трек
Скелетон · Сноубординг · Стрибки з трампліна · Фігурне катання · Фристайл · Хокей · Шорт-трек