Sablon:A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2020-ban oklevelet szerzett hallgatói A Színház- és Filmművészeti Egyetem 2020-ban oklevelet szerzett hallgatói |
---|
Színművész | |
---|
Színházrendező – fizikai színházi koreográfus-rendező szakirány | |
---|
Filmdramaturg (osztatlan) | Danszki Fruzsina Klára · Dobány Péter · Galambos Eszter Bojána · Kádár Laura Daniella · Kocsányi András János · Kungl Zsigmond · Richolm Orsolya · Soós András Osztályvezető: Németh Gábor, Forgách András |
---|
Mozgókép – dramaturgia | |
---|
Mozgókép – Gyártásszervező | Berger Adél Sára · Bittmann György · Dénes Viktória · Sági Bence · Sulyok Hanna Ira · Veres Márton Osztályvezető: Kemény Ildikó, Hutlassa Tamás |
---|
Mozgókép – film- és televíziórendező szakirány | Andella Mirtill · Botos Dániel · Konrád Franciska Zsuzsanna · Novák Péter Sámuel · Orzói Christopher · Tóth Lili Laura Osztályvezető: Gigor Attila, Enyedi Ildikó |
---|
Mozgókép – Kameraman | Csíkszentmihályi Ajnácska · Hámory Csaba · Hudák Dániel · Polgár Csaba · Tajti Krisztián · Vaszari Júlia Osztályvezető: Máthé Tibor, Babos Tamás |
---|
Mozgókép – vágó szakirány | Balogh Máté · Érdi Zsófia · Láng Alexandra · McBrayer Benjamin Robert · Molnár Dorottya Hanga · Nagy Ilka Janka Osztályvezető: Szalai Károly, Lemhényi Réka |
---|
Mozgókép – hangmester szakirány | Bobák Bence · Kerekes Gábor · Kovács-Vajda Bence · Nagy Botond · Somoskövi Bence · Tárkányi Áron Osztályvezető: Balázs Gábor, Zányi Tamás |
---|
Drámainstruktor – színjátékos szakirány | |
---|
Televíziós műsorkészítő | Bánszegi Rebeka · Bernáth Barbara · Budavári Balázs · Gelencsér Gábor Pál · Gilányi Fanni · Havadi-Nagy Zsálya · Karsai Kata · Kuczogi Jakab · Lakatos János · Nagy Szilárd · Trencsényi Ádám Osztályvezető: Zilahy Tamás, Kolosi Péter |
---|
Drámainstruktor - drámajátékos szakirány | Borsos Luca · Botka Dóra · Csikász Ágnes · Debreceni Luca · Dobos Eszter · Haragonics Zalán Áron · Hirmann Blanka · Hollósy Réka · Lévai Barbara · Magasi Dalma · Nagy Zsombor · Nyáry Pál · Rábavölgyi Tamás · Tölgyfa Gergely · Trömböczki Napsugár Villő · Villant Bálint Máté Osztályvezető: Golden Dániel, Gáspár Máté |
---|
Látványtervező művész | Csúcs Angéla · Dávid Attila · Devich Botond · Giliga Ilka · Juhász Judit · Kakas Réka · Kratochwill Ferenc · Szekér Viktória Réka Osztályvezető: M. Tóth Géza, Rajk László |
---|
Dokumentumfilm-rendező művész | Bicsák Boglárka · Bognár Flóra Ágnes · Debre Zsuzsanna Nóra · Hatházi Fanni · Mazzag Izabella · Takács Máté · Tóth Fruzsina Katica · Zalai Szilveszter Osztályvezető: Kékesi Attila, Almási Tamás |
---|
Évfolyamok: 2010 · 2011 · 2012 · 2013 · 2014 · 2015 · 2016 · 2017 · 2018 · 2019 · 2020 · 2021 · 2022 |